ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

lahmacunlar küçükmüş ben burdakilerle kıyasladım o yüzden çok gelmişti

Benimkinden farklıymiş bu o zaman ben direk yogurtla ananas yiyorum instagramda bi diyetisyen var ordan gordüm bakalım bende etkisi ne olucak :)
Tarcin ekliyormusun istenirse adini unuttum chia gibi birsey 1 tatli kasik eklenebilir

Ben daha oncede soyledim sekerli besinleri sevmiyorum regl donemlerimde yiyorum abartmadan sadece 1 gun tuketirim. meyve yemem oda sekerli arada yesil elma oda cok sekerli degil granny yesil elma pazar gunu yiyorum pazartesi yemiyorum
Meyve bana yaramiyor . Yesil elmam bitti mandalina alirim belki ya da almam ama kesin yaramiyor yani anladim.

Meyve bana yaramiyor . Yesil elmam bitti mandalina alirim belki ya da almam ama kesin yaramiyor yani anladim.
Bende yemem aram pek yoktur. erik severim taze badem severim eski yada mayhos olan meyveleri severim ananasta mayhostu tatli eskili tadi var yag odem attildigini aleriji icin arastirdigimda ogrenmistim

Bende yemem aram pek yoktur. erik severim taze badem severim eski yada mayhos olan meyveleri severim ananasta mayhostu tatli eskili tadi var yag odem attildigini aleriji icin arastirdigimda ogrenmistim
Cikolata etkisi yapiyor bende. Canim cok cikolata istedi bugun iyiki evde yoktu. Affetmezdim.

Lahmacun olay oldu yemicem bir daha
Bana fazla gelmedi simdi yemiyorum ama eskiden yedigimde bir bucuk lahmacunla bir doner bir arada yiyebiliyordum.

Uzerine de yas pastalar...

Cikolata etkisi yapiyor bende. Canim cok cikolata istedi bugun iyiki evde yoktu. Affetmezdim.

Bana fazla gelmedi simdi yemiyorum ama eskiden yedigimde bir bucuk lahmacunla bir doner bir arada yiyebiliyordum.

Evet kucuk boy ve incecik hamurdan yapiyorlar 3 iyidir dedim afiyet olsun eski menulerine

Bitter var etinin kucuk kalem boyutunda 9 kalori

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…