ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yeni sürprizi açıklıyorum. En iyi menüye bir kupa var. Bu Pazar gününden itibaren başlıyor.

Oylamayla seçeceğiz.

En iyi menu seçmek için kriterler.

Kalori miktarı

Yasakli miktari

Protein yag karbonhidrat tuz şeker miktarı.

Anti oksidan miktarı asidik alkali gibi

Ben oy kullanmayacağım çünkü tarafsız olmam gerekiyor ama yönlendirme yapabilirim.

Arti iki gün ara verin. 3.sezon bu pazar başlasın 5 hafta sürsün. İtirazı olan düşüncesini yazabilir. Benim düşüncem bunlar.

Yani bugun ozlediginiz ne varsa yeyin. Abartmamak sartiyla.

3. Sezon pazar baslarsa 24 Mart - 28 Nisan arasi olacak.

Goruslerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Tam da çikolatalı kek yapmışken tam da yiyemeyeceğim yine diye dertlenirken ilaç gibi geldi yahu....

İyi olmuş böyle 2 gün tartı iyidi ama ekşi gelmediğimiz zaman motivasyon kaybettirdi biraz sanki
Menü olayına gelince uygulamaya geçirebilirsek fayda sağlayabilir kupa almak için çabalarız

Son düzenleme:
:)

Pazarın kalma nedeni, hafta sonu kaçamakları. Bence iyi olacak.

İki gün ara verin rahatlayın biraz.

Ama tabi ki pazar günü üç gunluk bir sıralama olacak.sonra haftaliga geçeriz.

:)

Pazarın kalma nedeni, hafta sonu kaçamakları. Bence iyi olacak.

İki gün ara verin rahatlayın biraz.

Ama tabi ki pazar günü üç gunluk bir sıralama olacak.sonra haftaliga geçeriz.
Bana uyar kaptan 1 dilim kekimi şöyle tadını çıkara çıkara yiyeyim

Ben şu ara dipte hissediyorum kendimi aynada kocaman geliyorum kendime tartıda destekliyor beni
O yüzden bırakmak istiyorum ki zaten 3aydir birşey olmamasından da belli
Bende en son böyleydim birakmadım sagolsun arkadaslar motive etti burda beni bıraksan yine mutsuz olcaksın bence devam et her zaman böyle kilit zamanlar olur ben cok güzel olcagını biliyorum bence devam et

Çok gecmis olsun canım dikkat et kendine yorma kendini

Sütlüyü evde yapabilirum belki ama sade kahveye gecmeyi bende istiyorum kuzum yada turk kahvesi

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah canım iyi düsün iyi olsun allah iyi insanlarla karşılaştırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…