ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

dikkat et kuzum güzelce dinlen

Geçmiş olsun canım. Ben akşam senin yerine de yazarım :)

Zaten daha geçmişe bakamadım. Göz ucuyla sadece...

pes etme hemen regl falansan bu psikoloji normal sakın pes etme o zaman üstüne bile eklersinn
degilim daha 1hafta var ama modum cok düşük yani iste çabalayıp bisey elde edememekte can sıkıcı

gecmis olsun tansiyonunu olctunmu o da yapiyo bi de kussan rahatlarsın afedersiniz ben geçenki agriyi oyle atlattım gerekirse zorla biraz

bende paylaşmıyorum canım çünkü düzgün bi yeme stilim yok midem rahatsız falan ama iyi gelen bir şey olursa söylerim tabi ki

teşekkürler canım sana da kolay gelsin

Hala düzelmedi mi canim miden? Ay allah kolaylik versin ben hamileyken hic katlanamiyodum midemin bulanmasina cikarmaya falan.

Ben de gidip gelip kocaya sorarim ne yapsam diye. Sonra verdigi cevabi begenmem kendi bildigimi okurum yine sinir olur
Zeytinden bir sey olmaz ben de cok severim cok yerim. Zaten tuzsuzmus.
Yukselmistir insallah biraz canim.

Ya burda kayinvalide yapiyo ben yiyorum. Genelde hamur agirlikli beslenirler. Bak dunku aksam yemegimi sayiyim sana. Patates, mantinin corba hali, dolma. Kiza yediriyorum artigini ben yiyorum. Ayrica yemiyorum ama yine de fazla olduğunu hissediyoRum

Aman silme cam falan yagmur yagis gelecek deniyor.

Biz üçümüz iyi denk gelmisiz demek ki menu konusunda
Bizim burasi da cok yokus malesef. Ama hareketsiz olmuyo cikmam lazim mecbur.

Ben de Muttapa7555 nin dedigini diyecektim. Sutlu tarcinli kahve icsen yag da yakarsin. 2si bi aradayi bosver

Canim benim birakmayi dusunme. Burda olmskls hic degilse kilo almiyosun. Neden bu kadar doldun ozel degilse anlatmak istersen rahatlarsin belki. Limon haslamayi dene bi sen de. Farkli kurler dene bakalim degisiklik olacaktir illa ki vucudunun direnci kirilacak.

Acaba az ve sık yemek iyi gelir mi sana? Bazilarina cok yariyor o mesela. Bi de bu kürler sirf odem attirmiyor bence. Bazilari bagirsak da calistiriyor. Bazilari metabolizma hizlandiriyor. İstah kapatip enerji veriyor falan. Denemekten zarar gelmez diye dusunuyorum.

Biseyler yapmaya çalışıyorum ama olmuyo olmadıkça daha da moralim bozuluyo
Artik icim boyle degisik seyler almiyo yani
Yumurta yemek bile istemiyorum o kadar ozdesmis bende diyetle

Bende çok yemek iyi gelmiyo hazımsızlık problemimde var bi de ne yicem diye düşünmekten fenalık geliyo 2ogun iyi geliyo bana

Bol sans kaptancim. Basarilar. Biraz gec oldu ama olsun.
Günaydın hanımlar nasıldınız bakalım
Bugun genel keyifsizlik var sanirim. Benim de moralim epey bozuk aslinda. Dun tayin olacagimizi ogrendik. Dogu gorevi. Sehir falan belli degil daha ama ailelerden uzaklasacak olmak, esimin suriyeye falan gorevlendirmeyle gitme ihtimali cok korkutuyor beni su an. Dua edin bize olur mu kizlar

Hay allah ya
Allah yardımcınız olsun inşallah hayırlısıyla kazasız belasiz gider gelirsiniz

malesef uzak onlar da beni bırakmak istemiyor bende ama silivriye taşınıyorlar çok çok uzak

Allah yardimcin olsun canim. Guzel mutlu olcagin bi is bulursun insallah kisa zamanda.
Ben şu ara dipte hissediyorum kendimi aynada kocaman geliyorum kendime tartıda destekliyor beni
O yüzden bırakmak istiyorum ki zaten 3aydir birşey olmamasından da belli

Degisiklik yap bence canim. 3 aydir ayni kiloda olmak artip gitmekten cok daha iyi. Ugrasa ugrasa ulasicaz hedefimize. Ben de cok takiliyorum biliyosun. Moralim bozulup yemeye basladigim zaman da mutlu olmuyorum ki. Cabala cabala ayni yerde say cok can sıkıcı biliyorum. Bi caresini bulalim sana. Kaptan da yanlis taktik uyguluyo diyodu senin icin. Bi seyler deneriz. Sen vazgecme.
Gecmis olsun canım fenaymis senin durum. Her ay her ay cekilmez de o kadar agri.

Biseyler yapmaya çalışıyorum ama olmuyo olmadıkça daha da moralim bozuluyo
Artik icim boyle degisik seyler almiyo yani
Yumurta yemek bile istemiyorum o kadar ozdesmis bende diyetle
Kahvaltida farkli seyler dene canim. Sonraki ogunu daha hafif yersin. İnsan degisiklik ariyo bazen gercekten.
Ben kahvaltimi baya iyi yapiyorum. Sonra becerebilirsem aksami hafif atlatabilirsem sabah eksi cikiyo.
Bende çok yemek iyi gelmiyo hazımsızlık problemimde var bi de ne yicem diye düşünmekten fenalık geliyo 2ogun iyi geliyo bana

O zaman takilip kalman hazimsizliktandir senin bence. Suyu bol iciyo musun? Bi de limon haslamasini yapmalisin. Ben de rahatsizdim. Onu yaptim hemen calistirdi bagirsagi.
Bi de ben sporsuz kilo veremiyorum diyodun sen yanlis hatirlamiyosam. Spora da basla mis gibi.
Hay allah ya
Allah yardımcınız olsun inşallah hayırlısıyla kazasız belasiz gider gelirsiniz
İnsallah canim tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…