ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Dokunmuyor. Turk kahvesi dokunur mesela bana titremeye baslarim, O yuzden tercih etmem ama uykumu duzeltmem gerek.

O yuzden biraz ara verecegim.

.... ama Latte icmedigim icin mutsuzluk hissini de yasamak istemiyorum.
erken saatte cok etkilemez mi acaba bende türk kahvemi bırakamam sanirim oyle geliyor bi ara yatmadan bile icerdim

Gunaydin kizlar ,

Tartildim 53.5 sanirim benim koruma kilom bu olacak. Bana uyar.

Latte icmemek beni mutsuz yapiyor. Kahve kokusunu seviyorum ben.

Bahane degil , hala birakacagim ama bir sure gunde bir tane icebilirim.

Biri asmamak sartiyla...
Bence 1 taneden bişey olmaz sıfırlamak iyi gelmeyebilir. Mutsuz olunca ne anlamı kalır ki :)

Yaaaa çok üzüldüm neden devam edemiyorsun ki çok mu uzak yeni yeri. Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Pes etmeye başladığında neden başladığını düşün.

Okula gidiyorum yolda bir Latte alacağım. Büyük harfe dikkat. Büyüksün Latte

Once dedim bir mocha alayım sonra hem mocha hem kafeinsiz soya latte alayım dedim. Kıtlıktan çıkmış lucky :)

Sonra şimdi kafeinsiz mocha alayım sonra okulda normal latte alırım dedim.

Sonra neden başladığımı düşündüm veee.

Kafeinsiz soya mocha alacağım.

tebrikler canımm kendinle bu kadar başa çıkmana hayranım aynı şeyi keşke bende hayatımda uygulayabilsem bu sıra o kadar çok çelişiyorum kiii

Ben bugün müsade istiyorum kızlar çok şiddetli ağrım var ve böyle durumlarda mide bulantısı da yaşıyorum. Acı eşiği düşük dediklerinden baktım olmadı ağrı kesici alacağım çünkü iş bayılmaya kadar gidiyor
Birde akşama misafir var napcam hiç bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…