Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559

canım zayıflamak istemiyorsan pilates yap çünkü o sadece sıkılaştırıyor yağ yakılmıyor sanırım onda..
slim in 6nın son videosu müthiş terletiyor beni, çok da yoruyor onu her gün yapmak istemiyor canım, artık arada bir yapıyorum..

evet ya leslie bacakları feci inceltiyor.bende callanetics ten sıkıldım.artık devamlı leslie yapıyorum.

yaa cidden miiii ben de bu hafta 3.mile geçiyorum inş... sen ne kadar sürede sonuç aldın,kendinde farkı farkettin?

bacakları inceltme konusunda sonuç alabildin mi leslie ile ? nasıl yaptın detay verebilir misin canım :)

katılıyorum sana

Bende başlamak istiyorum bugun 1. sayfadaki videoları izleyip uyguladım. Ancak videoları bulabileceğim indirebileceğim bir site söylermisin özelden veya burdan. Ayrıca nasıl uygulanıyor yarımcı olurmusunuz ??

Merhaba arkadaşlar sitede çok online olmuyorum ama bu aralar leslie ile çok ililendiğim için yapanlar hk araştırma yapıyordum ki buraya girdim.
Video isteyenlerin olduğunu okuyunca bana arkadaşımın verdiği linkleri sayesinde buldum.
Ben de 1 haftadır sürekli walk walk walk yapıyorum. Leslie sayesinde daha da enerjik olmaya başladım desem yeridir.
Gerçekten bayağı faydası oluyor bacaklarım iyi ağrıyor yani...hem iyi de terletiyor...
umarım sorunsuz indirebilirsiniz kolay gelsin :)

not: link eklemeye çalışıyorum ama olmuyor siz en iyisi diyetcenter isimli siteye girin ordan egzersiz ve spor bölümünde bir sürü video var onları indirebilirsiniz...

Son düzenleme:
bacakları inceltme konusunda sonuç alabildin mi leslie ile ? nasıl yaptın detay verebilir misin canım :)

paytak_paytak_kosan_koala .!.:
yaa cidden miiii ben de bu hafta 3.mile geçiyorum inş...sen ne kadar sürede sonuç aldın,kendinde farkı farkettin?

canlarım ben 3 haftadır yapıyorum.aylardır dolapta duran giyemedeğim bir pantolonum vardı.2 gündür giyiyorum.baya inceltti.birde ben sabah hayatta kalkamam.gece ve akşam yapıyordum bazende günde 2 kere yapıyordum 3 mili.sabah yapsam daha iyi olurdu kesin.birde yemeklerime dikkat ediyorum.yeşil çay falan içiyorum.acayip etkisini gösterdi.

bugün tanıştım leslie ile

ve başladım çalışmalara

kendime göre fazlalıklarım var bakalım işe yarayacak mı bende

canım diyet de yapıyor musun ? sen sadece 3 millik olanı mı yaptın ? bir de aralıksız ger gün mü?

Sanırım 21 günde 1 mil arttırıyoruz. Ben dün başladım 1 milden sabah ve akşam olmak üzere. Bu sabahta yaptım. Akşamda yapıcam inş. Basenler gider
Diyette yapıyorum bununla birlikte umarım faydasını görürüz

canım ben 500 adım ve 1 mili 1'er gün yaptım sadece.
sonra 2 mili 1 hafta yaptım. bu hafta 3 mile geçtim. 3 ve 4ü de birer hafta yapıcam inş. 21 gün çok,alışıyorsun zaten bi zaman sonra... 5 mile geçince yıl sonuna kadar haftada 6 gün, (o zamana kadar biraz forma girebilirsem de) sonrasında da haftada 3-4 gün yapıcam inş...

Anladım cnm. Teşekkür ederim bilgilendirme için bugun 2. günüm ve kollarım bacaklarım agırmaya başladı 5 mil videosunu bulup indrebildim sadece. 500 adım videosunu bulamadım. Bulduklarımda hep geçmiş tarih olduğu için geçersiz linklerdi. Bulabileceğim bi yer varsa özelden msj atarmısın acaba ?
Ayağımda problem oldugu için 2 haftada bir geçeyim o zaman alıştıra alıştıra. umarım fark görürüm keyif aldığım tek video diyebilirim

canım gönderdim linkleri sana, sırayla başka, sıkıldığın zaman oyun oynar gibi level atla
hadi bakalım ii yürüyüşler

kızlar hiç bıkmadan her gün yapmaya devam edin.. inanın çok farkediyor önemli olan azimle her gün devam etmek..
ben bazen sabah bazen akşamları yapıyorum. fakat akşam yapılan sporla,vücuttaki leptinlerin uykuda da yakımına devam ettiği gibi birşey hatırlıyorum,dolayısıyla yatmadan birkaç saat önce yapmanın daha etkili olabileceğini düşünüyorum

her akşam başlamaya karar veriyorum düzenli olarak ama ertesi gün bir şey çıkıyor.geç yatıp geç kalkarsam böyle olur işteben diğer milleri yapmıştım direk 5 mille devam etmek istiyorum.
Bir de kızlar fikrinizi alayım,leslie ile birlikte pilates lastiği ile bacak hareketleri de yapıcam ben,bu ikisini her gün mü yapsam daha iyi olur yoksa her gün leslie yapıp iki güe bir mi piilates yapsam?kaslarımı dinlendirmeye günüm kalmıyo çünkü

canım bence leslie 5 mil zaten 1saat 7 dk... önünden ya da arkasından pilates yapmak zor olabilir ama bazı günler sabah pilates bacak hareketleri, akşam leslie yapabilirsin pilates çok uzun değilse. yoksa birgün biri, bir gün biri olabilir.. ben şimdilik haftada 6 gün yapıyorum leslie ama biraz formum değişince leslienin de dediği gibi hafta 3-4 yapmayı düşünüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…