Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım.
İlk sporumu da az önce yaptım 5 milden başladım ve 40 dakika yapabildim :) benimde 1 ay vaktim var zayıflamak için. Etkisi olurmu sizce kızlar ne dersinizzzz

başlangıçta 2den veya 3ten başlayıp gitgide arttırsaydın canım,sanki daha ii olurdu gibi geldi bana:26:

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım.
İlk sporumu da az önce yaptım 5 milden başladım ve 40 dakika yapabildim :) benimde 1 ay vaktim var zayıflamak için. Etkisi olurmu sizce kızlar ne dersinizzzz

başlangıçta 2den veya 3ten başlayıp gitgide arttırsaydın canım,sanki daha ii olurdu gibi geldi bana:26:

ben de aynı fikirdeyim eğer kondisyonlu değilsen düşük milden başlayıp yavaş yavaş artır derim.. callanetics sana daha uygun olabilir o konuya da bak bence..
bir de bir anda yoğun spora başlayanların yağlarının da kas'a dönüşme ihtimalinden korkarım ben hep..yavaş yavaş ve istikrarlı kilo vermek ve şekillenmek en iyisi..

canlar ben sanki leslie'nin sadece belirli bölgelerdeki yağ yakımına yönelik kısa partları olduğunu okuduğumu hatırlıyorum.. nereden bulabilirim?misal sadece göğüs,göbek vs çalıştıran videolar

kızlar birşey sormak istiyorum, bu kas şişmesi olayı nasıl oluyor , hergün slim in 6 yapıyorum acaba kas şişmesine neden olur mu? bir de geçici birşey mi bu kas şişmesi nedir?

kızlar birşey sormak istiyorum, bu kas şişmesi olayı nasıl oluyor , hergün slim in 6 yapıyorum acaba kas şişmesine neden olur mu? bir de geçici birşey mi bu kas şişmesi nedir?

slim in 6'yı 6 gün yapıp-birgün ara vereceksin canım..
kas şişmesi nedir bilemiyorum ama erkeklerde bulunan bu kas yapan hormon kadınlarda o kadar fazla salgılanmadığından hemen kas yapman mümkün değil.
kas şişmesinden kastın ağrı ise, slim in 6'yı yaptığım ilk 3-4 gün merdivenlerden inerken bile müthiş bir ağrı oluyordu bacaklarımda. zamanla geçiyor...

Arkadaşlar baya bir sayfaya baktım ama anlamadığım bir şey var..şimdi bu seriye nerden başlmam gerekiyor? bir sürü link var nette..hangisini indiricem? fazla spor yapmayı seven biri değilim..ama vücudum spora alışkındır..hangisini indirmem doğru olur?

"walk away your waistline 3 mil" şu videoyu hiç bir yerde bulamadım..bana yardımcı olun lütfen:44:

eğer vücudun spora alışkınsa başlangıç millerini yapmana gerek yok ama kendini en iyi sen tanırsın,1 ve 2 mil hem kısa sürüyor hem de çok efor sarfettirmiyor,3 milden başlayabilirsin kolayladıkça mil yükseltirsin zaten hareketler hemen hemen aynı,sadece süre uzuyor,link hakkında bilgim yok malesef

Teşekkür ederim..Bel bölgesini en iyi çalıştıran yazdığım programmış..benim de belim kalın..yabancı sitelere kadar taradım ama bulamıyorum

evet evet onu biliyorum canım ben de 3gün yapıp 1 gün araverip devam ediyorum o şekilde yapıyorum; yalnız bu son videoda çok sıkılıyor ve zorlanıyorum onu her gün yapamıycam galiba..
bir arkadaşım her gün spor yapmanın kas şişmesine neden olacağını söyledi;
sanırım bu kas yapmak demek anlamına gelmiyor; o ağrıyı kastetmedim başlarda ilk hafta canım nasıl acımıştı oturup kalkarken anlatamam..ama demek istediğim o değil..

bunu ben de denemek isrtiyorum spor konusunda tam bir maymun iştahlıyım yaa basen ve kalçaya hangisi daha iyi gelir ki=)

bunu ben de denemek isrtiyorum spor konusunda tam bir maymun iştahlıyım yaa basen ve kalçaya hangisi daha iyi gelir ki=)

gece kuşu, ben de basen için video araştırıyorum,bir de göğüs için..bende sezaryen göbeği de var,artık alıştım ona.. googlea yazınca basen eriten egzersizler çıkıyor.. senin var mı önereceğin? ama ben leslie'nin ağırlıklı bacaklar ve kalça olmak üzere her yeri çalıştırdığını düşünüyorum.

bu arada hayatımdaki iki önemli insan leslie sansone ve canan karatay ile kilo vermeye devam ediyorum
emzirme döneminde epey kilo almıştım(bebeğim 6-7 aylıkken max kiloda idim), şimdi hamilelik öncesi kilomdan bile aşağıdayım
inşallah yaza da zayıf değilse bile daha sağlıklı ve fit girmek istiyorum..
leslie'yi yavaş yavaş artırarak bu pazar 4.haftama başlıyorum ve toplamda 3 kg verdim,verilen kilolardan ziyade sıkılaştığımı hissediyorum en önemlisi bu..
dolayısıyla ay lav leslie so maç

Senin dediğin nasıl bişey ki acaba :26: onu bilmiyorum hiç canım

Kızlar merhaba bir şey soracağım...
Benim basen ve kol bölgem canımı sıkıyor. Ve kiloluyum.
bunu yapsam işe yarar mı? bu programla birlikte nasıl ve ne şekilde kilo veriliyor? vede uyguladığınız bir diyet var mı?

Son düzenleme:
canım slim in 6 larda da basen baya çalıştırıyor kadın; squad yaptırıyor bol bol..zaten bu 6 haftalık bir program; bir süre yapıp sonra leslilerle de devam edebilirsin; ya da leslie ile başlayıp slim in 6 ya geçebilirsin ama ben de araştırıyorum bacak incelitcek ne olabilir acaba başka ? slim in 6 da benim mide ve simit bölgem baya incelmiş onu farkettim ama bacak ve basenlerin incelmesi çok zor ya ((( sanırım en iyisi yüzme sporu bu konuda..
canan karatayı ilk defa duydum; nasıl bir video aerobic mi ? bir de ağırlıklı olarak baen bacak mı çalıştırıyor ?

Senin dediğin nasıl bişey ki acaba :26: onu bilmiyorum hiç canım
bilen birş bize açıklasa keşke yoksa her gün yapmak kötü birşeyse yapmıycam..

canan karatay, karatay diyetinin annesi
egzersiz değil yani canım
ben yapmıyorum,o ayrı

leslie baya bi bacak çalıştırıyor gibi de ben kilo vermek istemiyırum o yüzden emin olamadım bir türlü,slim de gayet güzel göründü gözüme valla.Callanetics yaptım bir dönem ama sevemedim bir türlü onu çok canım sıkıldı,pilates lastikleri aldım en sertiyle uzman tv yazın google orada basenler için güzel heraketler var onları yapıyorum p tesi leslie yapıyım bir de pilates hayırlıs bakalım

evet ya leslie bacakları feci inceltiyor.bende callanetics ten sıkıldım.artık devamlı leslie yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…