Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ben varım cnm,ama sadece 2mil yapıyorum oda burdan indiremedimki

gecekuşu malesef denediğim hiçbiryerden indiremedim.bana sadece 3mili gönderecek kimse yokmuevi taşıcaz bir süre net olmucak en azında bilg.dan yapardım.3mil kaç dk sürüyor?70dk süren omu?

3 mil olan 50 dk falan galıba.....ya ben çatlıyorum sıkıntıdan bu leslie yaparken bugun 3 mılde 30 dk anca dayandım......

gecekuşu malesef denediğim hiçbiryerden indiremedim.bana sadece 3mili gönderecek kimse yokmuevi taşıcaz bir süre net olmucak en azında bilg.dan yapardım.3mil kaç dk sürüyor?70dk süren omu?

merhaba bende indirmeye çalışmıştım ama hiçbir yerden indiremedim bir sürü link var ama hiçbiri inmiyor maalesef,ben diyetdeyiz diye bir site var ordan izliyorum önce üye olman gerek tabi öyle görebilirsin ancak.Burda 5 millik olan programı var 70 dk sürüyor ama istersen 3 mil yapıp bırakabilirsin de sana kalmış.Ben çok faydasını gördüm.Kolay gelsin.

ben baska bi siteden hepsini indirdim aynı konu içerisindee hepsinin linki var ve kolay bi şekilde iniyor isteyenlere özelden yazabılırım sanırım burdan yazmam dogru olmaz

ben baska bi siteden hepsini indirdim aynı konu içerisindee hepsinin linki var ve kolay bi şekilde iniyor isteyenlere özelden yazabılırım sanırım burdan yazmam dogru olmaz

ben isterim:) mesaj sayım 100 olmadığı için özel mesaj atamadım burayı meşgul ediyorum kusura bakmayın kızlar:)üyelik gerektiren bi yer değildir inş.

arkadaslar merhaba,
bende daha once leslıe 5 day slım down u yapmıstım ama cok duzenlı ve uzun surelı olmamıstı maalesef.
bıraz once 3 mıl express pounds u yaptım hızlı ama cok zorlamadı benı,haftada en az 4 gun olmak uzere yapmayı düşünüyorum,beraber yapılıcaksa ben de grupta olmak isterim
herkese kolay gelsın

2 millik programı hiç sevemeedim...geçen gün ilk defa 3 yaptım o daha zevkli geldia ama yoruyo tabi...yapmak lazım..5 günül olanı yapan var mı??

bende 5 mille başladım 2 gün üst üste yaptım ama bacaklarımda bölge bölge ağrı hissettim nasıl zorluyosam kendimi artık kilo vericem diye :) laptoptan izleyerek yapıorum ben kadının sesini kısıp müzik açmayı planlıyorum bugün yaparken daral geliyo kadının konuşmasından çünkü

maşallah kalabalıklaşmış burası kızlarr beraber yaparsak bu işkence olmaktançıkar ve de daha bir azşmle yaparız .ben 3 mil yaıyorum haftanın 3 günü diğer günlerde de belli proğramlarım var onları uyguluyorum...temtolu mzik seçin bence çünkü ben o kadının volk volk volk sesinden nefret ediorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…