Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ben de haftada 4 gün leslie 3 mil yapıyorum bunun yanında her gün callanetics ve pilates yapıyorum umarım hep beraber faydasını görürüz

banada yazarmısın canım??

Bende istiyorum arkadaslar.2 mil olanini buldum ama digerlerini bulamadim.

arkadaşlar ben indirdiğim siteyi size özel msj atıcam
yalnız ben 2 ayrı bilgisayara sorunsuz indirdim ama sanırım bazı arkadaşlar verdiğim siteden indirirken sorun yaşıyorlarmış

ben de haftada 4 gün leslie 3 mil yapıyorum bunun yanında her gün callanetics ve pilates yapıyorum umarım hep beraber faydasını görürüz

callanetics i denedim ama mümkün değil yapamam
baya bir esnemem lazım ona başlamak için

kızlar konuya pek rağbet yok.gelin birlikte yapalım şu işi.grup olalım

ben uyarım arkadaşım

bende bütün millerin her versiyonu var ama bir ara yapıyordum şimdi bıraktım başlasam iyi olacak

ben 1 gun yaptim sonra 3 gun yuruyemedim bacaklarim resmen koptu ya (
tabi o aralar cok fit degildim simdi tekrar denemek istiyorum spora alistim biraz hazir..

evet aynen benim de bacaklarım koptu, merdiven inip çıkamıyorum,oturup kalkamıyorum..ama 3 gün yaptım bugün araverdim ve bacaklarımın ağrısı çok hafifledi yarına birşey kalmaz sanırım..başlarsan haberleş benimle gaza getirelim birbirimizi..

tamam oyle yapalim memnun olurum :)))
yarin basliyorum o halde tekrar

bu paylaştığınız leslinin 4 millik programı mı acaba?
bir de slim in 6 nedeir onu da paylaşablir misiniz?

Debbie Siebers' Slim in 6
Aynı Leslie sansone gibi evde yapılabililen şeyler ama daha ağır görünümyor

canım ilk başlarda ben de yapamıyordum call ama inan faydası var zamanla da vücudun alışacak tabi onlar kadar esnek olamayız:d

canım ilk başlarda ben de yapamıyordum call ama inan faydası var zamanla da vücudun alışacak tabi onlar kadar esnek olamayız:d

bana bu hafta zor gelmeye başladı hareketler yerimden kalkasım yok işten eve gittikten sonra.nasıl gaza gelicem ben yine ya :26:

slim in 6 biraz daha agir bir program, 6 hafta boyunca uyguluyorsunuz vucutta uzun kas yapmaya yonelik yani size 6 haftada olabilecek maksimum incelmeyi garanti ediyor yalniz biraz agir yani agri sizi olacak bir sure. hakkinda pek cok sey okumustum bir de once-sonra fotograflarini gorunce tamam dedim iste budur. esimle ikimiz basliyoruz bugun bakalim
bunlar malesef oldukca pahali dvd'ler ve yalniz amerika'da zannedersem. ben ingiltere'de bulamadim. neyse sonra torrrentini buldum. torrent olarak arastirirsaniz arkadaslar cok kolay bulabilirsiniz. bilmiyorum site adi program adi burdan verilebiliyor mu..

ben de heves ettim yapayım dedim ama, ıı ııhhh yok
ilk harekette olduğum yerde kaldım

bir süre leslie ile harekete alıştırayım da vücudumu sonra mutlaka tekrar deniycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…