Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
benım de dogum sonrası bacaklarım ve gobegım fena.kızım 3bucuk aylık oldu ama emzırdıgım ıcın dıye yapmıyorum ek gıdayı beklyorum. yuryuse cıkamıyorum hem hava soguk hem bebgım kucuk ama bunu denıcem mutlaka boyle bırsey ıstıyordum yehhu saol citol

ayni benim fizigimi anlarmissin verince yüzden alinca bacaklardan bende nasil verecem aglamak istiyorum

off sanırım sporsuz bi şansımız yok uzun vadede yavas yavas:S bendede o sabır yok nolurdu ince bacaklı olsam bacak cok zor kapatılıyor ne gysen çkıyor ortaya :/

Arkadaslar bende neredeyse hergün spor yapiyorum, günde en az 500 kalori. Boyum 1.64 og kilom 54, ve cok memnunum kilomdan ama bir derdim var. Bacaklarim ve arkam karnima göre cok kalin duruyor ve ne yapicami bilemiyorum artik. Sizce nasil birsey yapmaliyim bu durum icin

Merhabalar kızlar yazılanlardan anladıgım kadarıyla baya guzel bısey buda ben cepten gırıyorum nete vıdeo fılan bakamıyorum cok merak ettım dogrusu

kızlar burda 2tane videosu var diğer videoları farklımı farklı değilse bu 2 tanesini indiricem 2 sini apsam olurmu

benim de ikinci günüm. ama sanki basenleri çok çalıştırmıyor gibi. yürüyüş yaparken daha çok çalışıyodu sanki.. size de öyle geldi mi??

ne olur bilen birisi bu videoları nerden ve nasıl indireceğimi yazsın bana.
zayıflamaktan daha zor valla........... kaç gündür deniyorum bir türlü başaramadım.

ne olur bilen birisi bu videoları nerden ve nasıl indireceğimi yazsın bana.
zayıflamaktan daha zor valla........... kaç gündür deniyorum bir türlü başaramadım.

google'a walk at home yazın değiştirmeden, üçüncü başlıkta var ben ordan indrdim.

Benim dediğim yerden indiremedin galiba

bende bu gün başladım. önce 500 adım olanı yaptım sonuna doğru 500 adımı yemeklerden önce yapın yazdığı için öğle yemeğinden önce de yaptım şimdi ikindi çayı var yine yaptım bide 1 mil olanı yaptım.
ortalama yirmi bir gün sürüyormuş. bende ortalama bir hesapla 5 gün boyunca 1 mil yapıcam 500 adımı her gün devam etmeye çalışıcam. bide kendime çizelge yaptım yaptıkca çizeyim diye. inş işe yarar Allah yolumuzu açık etsin

kızlar indirmeye gerek yok yuotdan girin sırayla karşınıza geliyor neden indirmek için ugraşıyorsunuz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…