Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
gerçektenmi peki bişi sorucam hangi videolarını indirdin de yaptın banada atarmısın en çok hangi hareketler işe yaradı

şuan hamile olduğum için 1-2 millik falan yapıyorum hafif programları
eşime 1 seneden beri diyorum yaparken (arada yapıyorum) gel send eyap diye..yerinden kalkmıyordu
dün 3 millik üst karın kaslarına yönelik olanı açtım hemen geldi yanıma şaşırdımilk defa eşlik etti.ben 2 mil olunca bıraktım o bitirdi.ter içinde kaldı..iyiymiş ya bu diyor..her gün yapsam kilo verirrim diyor

Merhaba kızlarrr,
Ya bu leslie nin videosunu indirdim bu hafta biraz rahatsız olduğum için düzenli yapamadım 2 kere 2 mil yaptım ama gerisi gelmedi önümüzdeki hafta inşallah her gün düzenli bir şekilde yapmak istiyorum ama buna nasıl başlıyorusunuz yani bi günde 4 mil birden mi yavaş yavaş mı yapmalıyım vücudu en ağırına alıştırıp kilo veremeden kalamyayım sonra bu arada 4 ay bi spor salonunda spor yaptım vücudum alışkın yani bana ona göre bilgi verebilir mi yapan arakadaşlar...

bence yavaş yavaş arttır..dediğin gibi vücut sonra alışırsa istediğin verimi alamayabilirsin..ilk hafta 2 mil yap.2. hafta 3 yap sonra 4 5 derken haftalara böl derim..yada 10 gün 10 gün yap

arkadaşlar ben indiremedim videoları nettende araştırdım.Bulduğunuz sitenin adresini özelden msj atarmısınız bende baslamak ıstıyorum super bıseye benziyor.

amaan be koccum gel bizede bizede amanin çilli horozum

Son düzenleme:
merhaba kızlar ben yeni ögrendim bunu yürüyerek zayıflamayı dün başladım yapmaya ama indiremedim bakalım gelişmeleri yazarım

gerçektenmi peki bişi sorucam hangi videolarını indirdin de yaptın banada atarmısın en çok hangi hareketler işe yaradı

merhaba çok geç gördüm mesajını kusura bakma. ben 3 mil olanı her gün yaptım hiç bırakmadan. her hareket işe yaradı valla çünkü bi bütün olarak kilo verdim, her yerimden gitti. sanırım önemli olan aksatmamak bi de ben hep kahvaltıdan 1 saat sonra yaptım leslie yi.

nolur bana yardım edin arkadaşlarımla çok kalabalık bir grup olarak neredeyse okulun 4te1i bir tatil köyüne gidicez 10 nisansa erkek arkadaşımda var 1.68 boyunda 63.5 kiloyum kilolu sayılmam ama kilom var bacaklarım özellikle hem alt hem üst çok kalınlar çok kilo verince çirkin oluyorum ve bacaklarım yinede incelmiyor belim ince 1 ayda diyet ve sizin önerdiğiniz leslie ve slim in 6 hangisi daha iyi olur yada ikisini mi yapmalıyım nasıl bir diyet yapayım şok bir diyet mi yapmalıyım 54 kilo olmam gerek yani en az 8 kilo vermeliyim nolur yardım edinn önerilerde bulunun bu slim in 6 kaç kalori yaktırıyor günde kaç kalori almalıyım? nolur hemen cevap yazınnn

bence daha erken deridn düşücektin cnm
1 ay bile yok 8 kilo vermektn bahsediyorsun

ayni benim fizigimi anlarmissin verince yüzden alinca bacaklardan bende nasil verecem aglamak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…