Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Kızlar ben hep duyuyordum bu yürüyüşleri ama hep yürüyüş bandıyla yapıldığını sanıyordum
aletsiz nasıl yürüyüş yapılıyor evde ?? kafam karıştı
ya eğer aletsiz ve evde yapılan bir yürüyüş programıysa rica ediyorum nasıl yapacağımı nerden bulacağımı biri bana yazsın gözlerim bozuldu ne olduğunu anlayacağım diye okumaktan

bozo85 çok teşekkür ederim canım ben nasıl yükleneceğinide bilmiyorum aslında kafama göre bişeyler yaptım umarım doğrudur şuanda yükleniyor ama 175 mb yazıyor uzun sürecek sanırım.. yüklenmesi inşallah doğru yüklemişimdir

çok güzelya yavaşda olsa kilo veriliyor tabi yavaşlık benim için geçerlidir yaş faktöründen dolayı birde hergün yapamadıgımdam ama devam ediyorum fırsat buldukca yapıyorum 2 kilo vermişim buna ragmen:KK66::KK66::KK66:

Yardm edin bana yaa.Nerden indireceğim.1 kez indirdim,o kadar bekledim.... Ve sadece ses çıktı görüntü yok offf:KK43::KK43::KK43:

bu topiği yeni keşfettim.. Benimde özelime link gönderebilirmisiniz lütfen çok ihtiyacım war şuan bu hareketlere.:2:

aarkadaşlar ben bu programı yeni farettim. banda link yollayablirmisiniz. birde benim biraz kılo fazlam var ve göbek çevresinde yağlanmam var acaba hangisi bana uyar?

ben leslieyle 5mil yapıyorum ama benimki 500 adımla baslayıp esneme hareketlerıyle bıtıyor saydıgınız bu programları nereden bulacagım ben tek lınkte ındırdım 5milı ...
burada bır dolu program var hızlı kılo verdırenı yağ yakanı bunları nereden bulacağım?

[youtube]ndVjwkaLGDk[/youtube]

[youtube]G8b4P57jNsQ&feature=channel[/youtube]
Leslie sansone ile yürüyüş
yürümenin faydalarını hepimiz biliyoruz
yürüyüş esnasında vücudumuzda
50 nin üzerinde kas aynı anda calışıp metabolizmamız hızlanıyor
kilo vermek kolaylaşıyor
fakat her zaman dışarı cıkıp yürüme imkanı olmuyor
mesela ben hergün yürüyemiyorum fakat evde kilometrelerce yürüyor etkisi veren bir egzersiz programı var ,
sanki dışarıda yürüyormuşsunuz gibi bir etkisi var
sabah kalkınca egzersizlere başlamadan önce veya yemeklerden sonra nezaman yürüyüş ihtiyacınız varsa
bu egzersizi yapabilirsiniz yürüyüş programı yarım saat sürüyor ve kilometrelerce yol yürümüş kadar enerji harcatıyor metabolizma hızlandırıcı bölümler de var içinde cok eğlenceli
spor ck hoşda indiremiyorum yardım edermisin
:KK69:

ben de internetten 70 dklık tek bi videosunu buldum (indirmeden izliyorum) ama sizinkilerden farklı mı anlamadım. bu bulduğum videoda 1 mil, 2mil, 3 mil, 4 mil, 5 mil sırayla var ?
Doğru yani dimi ? :KK1:

1 mil olanlar 20 dk
2 mil olanlar 30 dk
3 mil 45
4 mil 60
5 mil olanı kızım silmiş ama galiba 70-75 dk olmalı.

kızlaaaaaaaar bu 5 millik videoyu denedim bugun zaten topigi de bugun gördüm acaip güzel yaa. :KK9:kesinlikle denemelisiniz gerçi 5 mile kadar dayanamadım bayadır spor yapmadıgım için hamlaşmışım 3mile kadar gittim ama inanılmaz bacak kol çalıştırıyor. şu an hala yanma hissini hissedebiliyorum ben her akşam yürüyorum yürürken bile bu kadar çalışmadı bacaklarım kesinlikle deneyin.
bunu düzenli yaparsak ben baya incelebilecegimizi dusunuyorumm :KK66::KK64:

Son düzenleme:
valla simdi fark ettimm guzele benziyor evde bunaliyordum bakalim ne kadar kilo veririzz deneyelimm .. sonucta sporr kotu bisi diil :KK70:

X