Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Canım ben de amazon lensleri çok araştırdım ama net çekilmiş fotolara pek rastlamadım o yüzden vazgeçtim. amazonlarının net çekilmiş fotolarını çeker misin canım? çok merak ediyorum ama ela gözlü bi arkadaş green rengini kullanıyordu. ona çoook yakışmıştı çokta doğal duruyordu ama malum benim gözler koyu kahve. onun fotolarına aldanıp almak istemedim.

ay pardon canı ya. ben daha önce amazonları araştırırken albümüne bakmıştım ve foto pek net değildi ama şimdi tekrar baktım. eklemişsin amazon sky blue fotosu. ayy ben bu rengi çok sevdim kesinlikle herkeste böyle bi mavinin bulunması gerekiyor canım ben çok beğendim ve bundan da sipariş edeceğim çok teşekkürler albümler gerçekten karar vermede çok yardımcı oluyor canım

çok kötü gerçekten ya benim freshlooklar daha ii bundan :) saol cnm artık b&l nin yanından bile geçmem.

valla B&l ile insan içine nası cıkıolar sorusuna gülüorum:) herkste farklı durur yarın yakın cekinip eklicem gittiğim her yerde iltifat alıorum lensin kalitesinden şüphe yok. bende damarları belli olmuyo gün ısıgındada gecede belli değil insanların gözlerinin içne bakıorum onlarda bana bakabilir çünkü lenslerimmm coooook güzel :) herkes istedini kullansın arkadaşlar resimler bizden yorumlar bizden seçmek sizden

Hala aynı fikirdeyim. B&L takıp, karşınızdaki insanları korkutmayın Onlara da yazık, sizlere de

Olumsuz yorumlara ben de kızıyordum taki burdaki fotolara aldanıp bu lensi satın alana kadar ama ne kadar haklıymışlar ya neyse iyiki almışım. şimdi o insanların ne demek istediğini anladım

canım benim sen istersen ben daha foto çekerim yani ben amazonun her rengini denedim kullandım hatta bende olmuyan şuan 2 tonu var amazonun onlarda bende koyu durmuştu ama yinede denemişliğim var onları şöyle söylüyebilirim bu mavi benim gözdem bu son koyduğum foto flashlı ve görebiliceğin ennnn damarlı hali gün ışığında flashsız olan yani normal olan bunun bi ton koyusu ve inan damarlanma yok gibi ama şunuda belirtiyim ilk aldığnda bundan çok az daha damarlı olabilir solüsyonda durdukca güzelleşiyo bu amazonlar ama ben bu rengi çook seviyorum süresi bitince hemen alıcağım tek lens

solda amazon grey sağda amazon sky blue

çok gariptirki kataloğunda sky blue blue'dan daha koyu olarak görünür bende lenscim dene falan diyince daha koyu denemiyim demiştim yok çok daha açıkdır diyince çok şaşırmıştım az önce camın önünde çektim bu fotoyu dayanamadım aylık lenlerde en iyisi amazonlar bence

Son düzenleme:
b&l ler hakikaten korku filmi lenslerinden daha korkunçlar...o tip lensler bile b&l den daha çekici..en azından belli bir tarzı var
...ama tabi dğru renk ve doğru göz tabanı yakalanırsa yakışana yakışabilir B&L fakat o da binde bir ihtimal...

Son düzenleme:

damarlı kategorisindeki bir lens için hiç de fena değiller...sana da yakışmışlar..güle güle kullan canım

bende b&l nin en doğal duran ( damarları en az gözüken rengi ) hareli dark hazel olmuştu
o da adı gibi ela değil pastel bir koyu yeşil duruyordu..ama yine de özellikle alınıp da takılacak bir doğallık veya çarpıcılığı da yoktu..dipnot olarak ekleyim dedim..

mavi griye göre daha doğal duruyo güneşcim gri bayağı açık olduğu için onda damarlar daha belirgin bu yüzden maviyi bu kadar övüyorum ben topaziyo istiyorummmm

mavi griye göre daha doğal duruyo güneşcim gri bayağı açık olduğu için onda damarlar daha belirgin bu yüzden maviyi bu kadar övüyorum ben topaziyo istiyorummmm

aslında gördüğüm kadarıyla 2 si de yakışmış sana ama evet bence de mavi olan taraf daha hoş gözüküyor :)
ben de topazio düşünüyorum sonrakini :) ama önce sorucam bu 3 lü opaklardan birini kullananlara..
yani b&l nin damarsızı gibiyse ve çok radikal değişmiyosa vazgeçicem..ama hayal ettiğim gibi teatralimsi bir lensse yada customları andırıyosa 10 metreden belli oluyosa o zaman alırım :)

canım costumlardan çok daha güzel emin ol buna bende quartzo vardı topazioyuda arkadaşımda denemiştim çoook güzel taktığına değicek bi lens benim albümümdede var arkadaşımda denediğim topazio

canım costumlardan çok daha güzel emin ol buna bende quartzo vardı topazioyuda arkadaşımda denemiştim çoook güzel taktığına değicek bi lens benim albümümdede var arkadaşımda denediğim topazio

ay bunu duyduğuma çok sevindim canım bakıyım hemen albümüne
canım eski lenslerimden birisinin resmini koyuyorum..bana bu resimdeki lenslerimle aynı vamp havayı verip veremeyeceklerini söyleyebilir misin ? :26: bunları çok seviyodum ama bombe ve pupil sorunu vardı bariz..böyle radikal soğuk ve hafif ürküten birşey arıyorum :)

canım peki topazio mu bunlar mı desem ne dersin ?

Uploaded with ImageShack.us

aaa bu lenslerin markası tanita tikarammı benim tanita tikaram lenslerime çok benziyo sadece benimki gri tonunda pupili çok geniş olduğundan bide yapısı kalın olduğundan takamıyorum canım topazio veya quartzo çok daha güzeller hemde çok çok çok çok emin ol buna ay içim gidiyo topazio'yaaa hayır şuan alsam yine kenarda beklicekler kpss sınavına kadar bu yüzdende almamam gerek

yok canımcım bunlar rainbow elite line ın lilac (menekşe) rengiydi..ve resimde nasıl görünüyorsa rengi aynen öyleydi :)
söylediklerine bakılırsa 2 mizde topaziolanmadan edemiycez gibi gözüküyor

cnm 2side super olmuş :) ama mavi daha güzel görünüo griden. ne kadar cnm bunların fiyatları. ayrıca kirpiklerine bayıldım kıvrık kıvrık aahh aahh bi bende yok

yok canımcım bunlar rainbow elite line ın lilac (menekşe) rengiydi..ve resimde nasıl görünüyorsa rengi aynen öyleydi :)
söylediklerine bakılırsa 2 mizde topaziolanmadan edemiycez gibi gözüküyor

aaa evet rainbowlarında yapısının tanitalarla aynı olduğunu okumuştum yok canım ya verdiğimiz paraya değicek ikimiz içinde beklentilerimizi karşılıcak tek lens şuan için topazio bence ayyy kredi kartı borcum bari olmasaydı offff

cnm 2side super olmuş :) ama mavi daha güzel görünüo griden. ne kadar cnm bunların fiyatları. ayrıca kirpiklerine bayıldım kıvrık kıvrık aahh aahh bi bende yok

ayyy teşekkür ederim ilk defa kirpiklerime iltifat aldım hemde hiç rimel ve makas kullanmadan çok mutlu oldum

Canım fiatlarına az önce baktım tek bi sitede baktım 108 yazıyodu şok oldum ben 50ye alıyodum belki o sitede öyledir bayadır almıyorum ben amazonları ama bunları lenscimden 50ye veya 55e alıyodum net hatırlıyamadım ankaradaysan adresi verebilirim

kirpiklerin super walla :) benim uzunlar ama düzler deli ediolar beni. birtürlü kıvırmayı başaramadım inatlar resmen :)

renkleri super cnm ben bi araştırıyım maviye bayıldım özellikle. istanbuldayım cnm ben maalesef buralarda bi araştırma yapıyım nekadarmış. bide aylık mı yıllık mı cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…