Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

twetty çok beğendim lenslerini freshlook u böle doğal görmek beni şaşırtıo gerçekten haresiz mi ela olan lenslerin ?

qaliba hareli canım freshlook çok değişmiş gerçekten bende inanamadım , bikere çok incelmiş ve eskisi gibi batma yapmıyor ve eskisine göre doğal duruyor.

gözlerim miyop şeffaf lens kullanıorum daha önce şeffaf lensimle birlikte amazonun hazel rengini almıstım. ne berbat lendsti amazon ya batma yanma kayma.... şeffaf lensim B&L marka cooooooooooookkk rahat hemde cook. denize bile girdim :) bende madem şeffafı böle bide renklisini deneyim dedim lens marketten sipariş ettim dün aldm bugün taktım sonuc suan için herşey mükemmel az önce gözleriniz gerçekmi ne kadar güzel die sordular umarım ekleyebilmişimdir :/

Bu resimdeki gibiyse harika olmuş
ben de burda bi arkadaşta B&L grey gördüm ve çok beğendim. dün gidip aldım ama sonuç tam bi felaket oldu Freshlook Haresiz Mavilerim bundan bin kat iyi en azından damarsızlar. solotica dan sonra B&L kullanılmaz ya bugün hemen nc grafite sipariş ettim

cnm b&l gri çok damarlı ya. ben gördüm bi kaç kişide canlı olarak freshlook ondan kat kat iyi . bence en iyisini yapmışşsın grafite müthiş duruyor. güle güle kullan şimdiden :):)

cnm b&l gri çok damarlı ya. ben gördüm bi kaç kişide canlı olarak freshlook ondan kat kat iyi . bence en iyisini yapmışşsın grafite müthiş duruyor. güle güle kullan şimdiden :):)

teşekkür ederim canım umarım güzel durur da artık kullanım süresi bitene kadar lens almam diycem ama bu lens işi tam bağımlılık. doymuyor insan ya

teşekkür ederim canım umarım güzel durur da artık kullanım süresi bitene kadar lens almam diycem ama bu lens işi tam bağımlılık. doymuyor insan ya

aynen cnm ya :) bende de aynen o durum var. 3 renk lensim var gözüm şuan freshlook gride yani alıosun şu renkte olsun yok buda güzel diye diye diziosun butun renkleri :81:

B&L grey lenslerim. hareli lens tabiki ama öle ben lens taktım bakın gibi durmuyo normalde gözlerim kahverengi ve bu renk hiç abartı durmadı bende damarlarıda belli değil. kendi adıma sölüorum ben gerçekten memnunum hemde çok :) hatta dün kuzenm gördü hemen banada alıoruz die lens deposuna götrdü beni onada aldık aynısından. ya ben lensleri cok arastırdım gözüm konusunda hassasm gerçekten memnun olmasan konuya bile girmezdm. amazon mesela berbattı yaa resmen göremiodum onları takınca

sende damarsız durmuş cnm. yakından çok damarları belli oluyomu. çünkü kullananlar çok damarlı olduğundan şikayetçiler. çok güzel durmuş cnm güle güle kullan :)
bende freshlook kullanıyorum çok memnunum. korkuorum başka marka kullanmaya batma yapar diye

Tabiki freshlook ama haresiz serisi..ozellikle rahatlik acisindan b&l dan hic mEmnun kalmadim ben ayrica sasi bes bakiyorsun resmen b&l la

hmm anladım cnm. bende 3 tane freshlook var memnunum. gri almayı düşünüorum da hangisini alsam karar veremedim. freshlook gri alım en iyisi. memnunum bu markadan batma falan yapar bide ondan korkuyorumda

hmm anladım cnm. bende 3 tane freshlook var memnunum. gri almayı düşünüorum da hangisini alsam karar veremedim. freshlook gri alım en iyisi. memnunum bu markadan batma falan yapar bide ondan korkuyorumda

sakın b&l alma resimlere de kanma. konuşma mesafesinden bile belli ne olduğu canım. walla aldım, taktım ve hemen çıkarıp çöpe attım çok kötü ya. nasıl takıp bunları insan içine çıkıyorlar. walla kimsenin gözüne bakamam ben b&l la, kimsenin de benim gözlerime bakmasını istemem freshlook her açıdan bin kat iyi canım.

Son düzenleme:

tmm cnm ozaman freshlook gri alım ben. şuanların bi zamanı geçsinde. resimlerde gayet güzel duruoda b&l. kararımı kesinlikle vermiş durumdayım artık saol cnm :)

canım benim şu linkte b&l resmim var ve resim tamamen doğal resim..gunışığı makyaj yok flaş yok..sırf b&l kullanmayı düşünenlere ibret olsun diye bu konuya bakmalarını istiyorum ne kadar damarlı ve gözden kayan bir lens olduğunu görün diye...b&l düşünenler lütfen şu linke bakmadan karar vermeyin..

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...-bampl-optima-colors-natural-look-violet.html

Son düzenleme:
oyyy güneşcim çok damarlı b&l ya bu yüzden aylık düşünenlere hep amazon colors'u tavsiye ediyorum çok memnunum ben ve zaman geçtikce damarlarıda geçiyo bu lenslerin artık solüsyondamı değişiyo bilmiyorum kızlar amazon colors'u merak edenler için albümüme bakabilirler...

evet burcucum...genelde b&l resimleri uzaktan ve flaşlı olarak çekiliyorlar ve bu resimleri gören kişiler de yanılıp doğal lensler sanıyorlar..b&l nin gerçek yüzünü görsünler işte :)
damarlı olmasının yanısıra pupil yapısı da gözlere uykulu bir ifade veriyor..ha bi de bu lenslerimi birkaç gün solusyonda kullanmadan beklettiğimde lensin bütün solusyonu emdiğini ve kapta hiç su bırakmadığını ve lensin de kaskatı taş gibi olduğunu tecrübe etmiştim..diğer marka lensler kullanılmadan bir ay kapta dursalar bile başıma bu gelmemişti..

Bu resim herşeyi anlatıyor canım. bende de tıpkı böyle durdu. inanamadım ya. nasıl kullanıyorlar bu lensleri insan inanamıyor. walla kendi göz renginiz bunlardan milyonlarca defa daha güzeldir Bir daha mı assslaaaa! o yüzden hemen nc grafite sipariş ettim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…