Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

cnm gün ışığında turkuaz. hemen çektim koyıyım dedim :) [

çoook beğendim güle güle kullan haresiz mi ? gündüz çok fazla belli oluomu yani doğallık açısından nasıl ? çok soru sordum biliorum avatardaki de çok güzel zümrüt yeşili sanırım değilmi ?

harika bir ton durmuş sende canım..güle güle kullan
ya insan bu renge bakmaya doyamaz valla

Son düzenleme:
Evet behriyecim sanada tavsiye ediyorum.inanki melle çok benziyor birbirine.Daha önce bende kullanmıştım aynı rengi.Melden önce bi dene.fikrin olmuş olur.Ve sana yaşışacağından eminim.:1hug:

cok yanlis, mel ile uzaktan yakindan alakasi bile yok. fl cok yapay ve pörtlek duruyor

saol cnm. :) turkuaz diye geçio ama hareli sanırım. gündüz daha belirgin oluo rengi ve doal duruyo cnm.
avatardaki zümrüt yeşili cnm oda güzel duruo ama batma yapıo işte 1-2 saat sonra. bazen yapmıo bazen yapıo anlamadım bende

harika bir ton durmuş sende canım..güle güle kullan
ya insan bu renge bakmaya doyamaz valla

saol cnm :) bende bukadar yakışcağını tahmin etmemiştim. renge bayıldım ne mavi ne yeşil değişiyo :) aynalar şuan en yakın dostum cnm :):) nerde görsem bakıorum gözlerime

saol cnm :) bende bukadar yakışcağını tahmin etmemiştim. renge bayıldım ne mavi ne yeşil değişiyo :) aynalar şuan en yakın dostum cnm :):) nerde görsem bakıorum gözlerime

benimkiler de bazen turkuaz oluyorlar (hani şöylemiştim ya freshlook turkuaza benziyo bazen diye) ve en çok o halleri hoşuma gidiyor..itiraf ediyim saf mavi halinden daha hoşuma gidiyor o durum...
aslında maviden ziyade her zaman öyle kalsalar keşke..hangi şartlarda o renge dönüştüklerini bi tespit edebilsem hep öyle kalmalarını sağlamak için birşeyler düşünücem ama
yada acaba soloticanın yeşilini de mi alıp denesem ki o belki daha fazla turkuaz dururmuki... direkt yeşil durursa kahrolurum :26:

Son düzenleme:

turkuaz rengi gerçekten güzel. bukadar güzel durcağını tahmin etmemiştim bende cnm :)
keşke öle kalsalar ama mümkün değilki işte :) cnm yeşil alıcn sonra istedeğin renk durmuycak göze alma bence. tam istediğin renk nedir. ona göre bulalım sana bitane

canım sendeki freshlook turkuazlar aslında tam istediğim renk ancak bir sorunum var...ailem freshlook almama şiddetle karşı o yüzden alırsam yıllık almak zorundayım...çünkü ben freshlookları 3 kez takıp 4. takışta yırtıyorum ve ekonomik açıdan iyi olmuyo tabi 30 kullanımlık lensi 4. seferde yırtmak...
benim mavişler bazen öyle oluyorlar mesela bu sabah taktığımda öyleydiler nasıl sevindim anlatamam..düz mavi halleri bazen çok düz ve tatsız gelebiliyor...soloticada azul dışında verde ve verde marine var bu bizim tonlardan olan...hatta azulu şişesinden ilk çıkarıp taktığımda verde marine gibi su yeşili durdular sonra turkuaz oldular ve en son gerçek mavi şeklini aldılar verde marine sürekli turkuaz kalırmı acaba ? :) son katalogda rengini daha da açmışlar gibi gördüm..

Son düzenleme:

hmm çok ince freshlook haklıısn aslında. hele bu turkuaz okadar inceki diğer renklerden. diğeri daha sert sanki
bu renk lens bulmak lazım sana ama başka markalarda yok sanırım bu ton. keşke hep mavilerin turkuaz gibi dursa

canım şu linkte soloticanın son kataloğu var :)
hani demiştim ya azulu ilk aldığımda verde marineyle aynı durmuştu sonra mavisi ortaya çıktı diye..
ondan yola çıkarak acaba verde marine alsam en fazla turkuaza dönüp öyle kalır diye düşünüyorum..yeşil renk olsa olsa en fazla turkuaz olup kalır heralde dimi :) yolun sonu mavi çünkü bu da mavileşicek değil ya dimi
eski kataloğa göre verde marinelerin rengini de açmışlar iyice :)

http://www.lensmarketplace.com/images/solotica-hidrocor-lenses.jpg

marine turkuaza benzio cnm gerçekten. bak bide "Durasoft" markasını duydun mu onunda renkleri güzel. aqua rengi benzio sanki turkuaza bide ona bak. belki istediğin renktir cnm
en kötü mavi olur cnm zaten dediğin gibi :)

marine turkuaza benzio cnm gerçekten. bak bide "Durasoft" markasını duydun mu onunda renkleri güzel. aqua rengi benzio sanki turkuaza bide ona bak. belki istediğin renktir cnm
en kötü mavi olur cnm zaten dediğin gibi :)

ben aslında şeyden korkuyorum canım..marine kullananlar lensin gözde yeşil durduğunu söylüyorlar genelde fotolarda da yeşil ağırlıklı çıkıyor..hatich diye bi arkadaş var sitede o da mavi yeşil karışık dursun diye o rengi almak istedi ama kullananlar yeşil duruyor dediler..ama azulların ilk gün verde marineye çok benzeyip sonraki günler turkuaz görünmesi durumu beni verde marine konusunda ümitlendirmiyor değil :)
yeşil de dursa heralde öyle soluk yeşil yada kedi gözü gibi de olacak değil ya en kötü ne olabilir diyorum bi yandan da :44: evet canım o rengi de görmüştüm çok güzeldi..ama durasoftlar pahalı :)

Son düzenleme:

yeşilde dursa güzel cnm bence. evet biraz pahalı cnm ama renkleri çok güzel. 116 liracık tanesi :):) marine güzel cnm bi dene. en kötü yeşil olur oda güzel

yeşilde dursa güzel cnm bence. evet biraz pahalı cnm ama renkleri çok güzel. 116 liracık tanesi :):) marine güzel cnm bi dene. en kötü yeşil olur oda güzel

evet durasoftta güzel renkler var gerçekten :) ama sanki yapısı biraz damarlı gibi geldi..yani o kadar paraya rengi güzel diye damarlı bir lens almak...ne biliym :44: ama aqua rengi harika cidden haklısın :)
marine alıyım ben o zaman :) kendime yeşil yakıştıramıyorum ama bu çok açık yeşil de değil..yine okyanus tonları sayılır kıyısından köşesinden...en olmadı solusyonla koyulturum
b&l green ocean kullanmıştım marineyle aynı renkti ama yakışmamıştı...ama b&l nin opaklığı ve damarları ile en güzel renk bile kötü görünür ayrı konu :)

evet cnm okadar para vericen bari güzel olsun. :) bencede marine al yeşili güzel açık değil değişik bi renk. yakışır cnm ya öle düşünme. b&l çok damarlı ama renkleri güzel onunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…