Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

canım hergün makasla kıvırdığımdan etkilenmişler biraz galiba
canım bunlar 3 aylık lensler ama şöyle söylüyüm hergün kullanmassan bayağı bayağı bi gidiyo ben bu sky blue lenslerimi geçen sene almıştım sürekli takmadığım için hala hiç kayma batma yanma vs.. yok oldukca rahatlar hala

hadi ya supermiş cnm ozaman :) bende freshlook varda şuan 1 ayları doldu batma falan yok hala bakalım nekadar gitcek :) bayıldım lenslerine güle güle kullan cnm :)

Burcu harikasın canım ya bu lensler cidden çok güzel ama sky blue daha çok yakışmış canım nc grafitelerim gelsin de sonra bunlardan sipariş vereyim. cidden sky blue mavi lensler arasında gördüğüm en güzel ton pupili de çok geniş değil. gayet güzel ya. sağol canım. karar vermemde yine çok yardımcı oldun

Ben quartzo kullanmıştım canım. soloticada kullandığım ilk renkti. albümümde 2 tane quartzo fotosu var. renk olarak süper. customlarla yarışır walla. hem '0' damar ama işte şaşı görüntü veriyor ya böyle pörtlek pörtlek bakışlar yoksa opak seri süper ama ben hakkımı kullandım. bi daha da zor alırım. sen de alda içinde kalmasın. önce süper falan dersin sonra gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar gözündeki perde kalkar ve opaklardan vazgeçersin canım bende böyle olmuştu

hiiç önemli değil canım inşallah nc grafitelirn çok güzel çıkar bende onları çok merak ediyorum nette bulamadım foto nc grafitili beğenirsem bende topaziodan vazgeçip grafite'ye yönelebilirim ah şu topazio'yu daha mavi yapsalar :26:

inşallah güzel olur canım ya ben de sabırsızlıkla bekliyorum walla senin gibi ben de nc grafite fotosu bulamadım hiç yine riske girdim. umarım buna değer topazionun rengine bayılıyorum, quartzo da harika ama o bombe olayını sevmiyorum

valla son resmler :) ben dediğim gibi amazon kullandım ama cok battı kaydı yaramadı bana rengi hazeldi severek almıstım. b.l batmıo rahatsız etmio beni. yani herkesten iltifat alıyorum cok begenildi ama sizin yorumlardan kafam da karıstı tavsiye ettiğiniz lensleri de denicem. ama suan lenslerimden memnunum

Canım bir kere solotica denedikten sonra ben bu damarlı lensleri nasıl kullanmışım diyeceksin. serisine göre fiyatı değişiyor ama 145 le 175 tl arası bişey ve yıllık lensler. eğer deniyebileceğin optik falan varsa mutlaka dene derim. ne demek istediğimizi o zaman anlarsın. ama yine de sen bilirsin. iyi günlerde kullan

Canım bir kere solotica denedikten sonra ben bu damarlı lensleri nasıl kullanmışım diyeceksin. serisine göre fiyatı değişiyor ama 145 le 175 tl arası bişey ve yıllık lensler. eğer deniyebileceğin optik falan varsa mutlaka dene derim. ne demek istediğimizi o zaman anlarsın. ama yine de sen bilirsin. iyi günlerde kullan

tabiki denicem :) en kısa zamanda bu ay cok uctum artık öbür ay inşallah :)

sen ne diosunnnnnn senden sonra açtım bakim dedim bayıldımmmm :) lensler ne kadar güzel renkleri topazio ya aşık oldum sanırım :) taksitle alsam die düşünmeye başladm bile kanıma girdiniz gerçekten güzelmiş burada da tecrübe konusuomus cok doğallar gerçekten ya alınca hemen resim atıcam size bunları bide dior black out maskara düşünemiorum ya müthiş güzel olcak :) gitsin paralar

bide nerden aldınız nette satısı yokmu ya bulamadım hiç akşam lens deposuna urucam zaten şeffaf lens almam lazım bi sorayım bakalım varmı

bide nerden aldınız nette satısı yokmu ya bulamadım hiç akşam lens deposuna urucam zaten şeffaf lens almam lazım bi sorayım bakalım varmı

Ben burda vetman nickli arkadaş var. asıl adı Arzu. ondan alıyorum canım. ama yabancı sitelerden de alabilirsin? fakat 1 ay beklemek zorunda kalıyorsun. bir de nette araştır. Türkiye de lens satan bazı siteler solotica da satıyor ama solotica gold diye bi marka var. bunlar bizim bahsettiğimiz soloticalar değil. onlara aldanma sakın.
Bu arada aramıza hoş geldin canım

cnm bayıldım bayıldım bayıldım suppper olmuş ya. güle güle kullan çok yakışmışşş.

bide kedide çok şekkkeerrrr

çok teşekkürler canım aradığımı buldum nihayet artık 1 sene mavi lens aramam yani inşallah. bize belli olmaz biliyosun

bi tanedir benim Osmanım

çok teşekkürler canım aradığımı buldum nihayet artık 1 sene mavi lens aramam yani inşallah. bize belli olmaz biliyosun

bi tanedir benim Osmanım

evet cnm bence aramana gerek yok çünkü rengi superrr

osmana bayıldım ne şirin bişey o ya ben kendi kedime tombik diodum seninkine bayıldımmmm . al onu mıncık mıncık et yani hue

cnm bayıldım bayıldım bayıldım suppper olmuş ya. güle güle kullan çok yakışmışşş.

bide kedide çok şekkkeerrrr

deci tüm sayfaları ineceleyemedim belki yazmışsındır ama avatarınaki gözler seninmi?seninse lensmi?lensse rengi ne?:))))biraz fazla soru sordum ama rengi çok hoşuma gitti bir kaç sene önce bende lens kullandım onun rengine çok benziyor.çok doğal duruyordu herkes kendi gözüm sanıyordu.ama ne markası aklımda nede tam olarak rengi.sadece yeşillerdi.onu hatırlıyorum.yardımcı olursan çok sevinicem:)

evet cnm bence aramana gerek yok çünkü rengi superrr

osmana bayıldım ne şirin bişey o ya ben kendi kedime tombik diodum seninkine bayıldımmmm . al onu mıncık mıncık et yani hue

güzel yorumların için aslında freshlook haresiz maviye çok yakın bi renk ama boyama bakımından daha doğal tabi
tam bi kediseverim canım anlaşılan sen de öylesin hepsi çok tatlı ve asiller ya benimki kilo bakımından sımırlarda geziniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…