Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

evet cnm benim gözlerim. freshlook zümrüt yeşili o resimdeki lens. albümümde daha yakından fotosu var ordan da bakabilirsin. bende çok beğeniorum cnm o rengi. baya güzel duruo.

evet cnm freshlook a göre çok doal. dokusu falan müthiş

aynen cnm kedi manyağıyım desem yeridir çok seviorum walla seninki maşallah cnm. veteriner dioki bizim kediye rejim yaptırım çok kilolu dio 6 buçuk kiloda seninki baya bi sınırda ama çok şirinnn böle ya

cnm honey turuncu duruo. youtube dan izle videolarını.

ya bi honey fotosu görmüştüm, harikaydı canım o fotodan beri aklımda ama videoları da bi araştırayım.
aynı kilodalar demekki. benimki uzun tüylü olduğu için daha toparlak gözüküyor olabilir canım

bi bak cnm videolara. bende ilk o renk almak istedim ama araştırınca vazgeçtim. çok sahte gelmişti.

evet cnm benimkinin tüyleri kısa siyam kedisi . göbeği sallanıo böle

bi bak cnm videolara. bende ilk o renk almak istedim ama araştırınca vazgeçtim. çok sahte gelmişti.

evet cnm benimkinin tüyleri kısa siyam kedisi . göbeği sallanıo böle

ya okuldan bi arkadaşım freshlookun violet rengini aldı. aman Tanrım, o kadar doğal durdu ki anlatamam halbuki videolarında hoş bi renk olduğunu ama lens olduğunun belli olduğunu yazmışlar. ama arkadaşımın kullandığı lensler arasında hem belirgin hem de doğal duran tek lens o diyebilirim denemediysen onu da bi araştır derim canım
siyamlara bayılıyorum. onlar da hem çok tatlı hem de çok akıllı oluyorlar ya

viyolet çok sahte diye duymuştum cnm bende. bi araştırıyım onu demek lazım farklı şeyler

evet cnm çok tatlı ve zekiler demin içeri gittim 5 dk lığına pcmin üzerine yerleşmişti. 1 tanesi bozdu öle çünkü . bu 2. pcim

mutlaka dene canım. vazgeçemeyeceğin lenslerden olur violetler
seninki hem sevimli hem yaramazmış ya gitti desene pc benimki en fazla laptopımım kenarlarında bıyıklarını kaşıyor küçükken üstüne çıkıyordu ama artık oraya sığmıyacağının o da farkında sanırım

deniycem cnm en kısa zamanda

ay sorma yaramaz ötesi. pc kadar zaten. çıkınca pc gözükmüo altından

evet cnm benim gözlerim. freshlook zümrüt yeşili o resimdeki lens. albümümde daha yakından fotosu var ordan da bakabilirsin. bende çok beğeniorum cnm o rengi. baya güzel duruo.

teşekkür ederim arkadaşım gerçekten çok güzeller.ben çok beğendim.güle güle takk.

ya bende daha yeni gözlük kullanmaya basladim hay takmasaydim simdi takmaynca gözüm agiriyor.lensmi taksam diyorum cünkü gözlük tamam yeni diye acayplik var ama disarda akamiyrum havadaymsm gibi oluyor.tr ye gelince lens almak istyiorum ama korkuyorum.takarken aciyormu??bi arkadas dedigi gibi arkalara gidermi ? uyuyabilirmiyim lensle?? fiyatlar kactan basliyor??

takarken acımıyo. ancak ilk takarken kolay olmuo :) öle arkaya kaçması falan çok zor bir ihtimal. dikkatli olursan hiçbişey olmaz. uyuyabileceğin lensler var ama her lensle uyunmuyo. fiyatlarıda senin nasıl lens istediğine bağlı. ucuzuda var pahalısıda. çok geniş bir fiyat aralığı var yani.

freshlook/zümrüt yeşili 30 liraya aldım, bundan önce sterling grey vardı ama o çok yapay :/ ve mavi gibi.

Son düzenleme:
............................................

Eklentiler

• $71551_457238642001_646917001_5374695_6832817_n.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 47
  • $163446_484113257001_646917001_5767300_5836725_n.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…