Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

yenı aldıgım lenslerımı bir iki kez kullandıktan sonra temız solusyonuyla bırlıkte saklama kabına koydum ve 2ay boyunca hıc kullanmadım. cunku solusyonum bıtmıstı:KK70: sımdı kullansam bı zararı olur mu???????

yenı aldıgım lenslerımı bir iki kez kullandıktan sonra temız solusyonuyla bırlıkte saklama kabına koydum ve 2ay boyunca hıc kullanmadım. cunku solusyonum bıtmıstı:KK70: sımdı kullansam bı zararı olur mu???????
valla mantıken olmaması lazım.cunku lenslerde solusyon ıcınde satılıyor bıze eh illaki hava almadan bekliyor ama sonucta beklıyor.bence sen solusyonu degıstır bır guzel.hafıf hafıf ovala temizle bir tak.batma yanma yapmassa sorun yok demektir.

valla mantıken olmaması lazım.cunku lenslerde solusyon ıcınde satılıyor bıze eh illaki hava almadan bekliyor ama sonucta beklıyor.bence sen solusyonu degıstır bır guzel.hafıf hafıf ovala temizle bir tak.batma yanma yapmassa sorun yok demektir.

çok sagol arkadasım belkı 40kez sordum aynı soruyun bı sen cvp verdın a.s.

Kızlar bugun mucize gibi bir lens denedim.parama kıydım aldım.Diamonds diye bir marka hic beli olmuyor.PZt elime gececk fotolarını koyacagım.Gun ısıgında 1 cm yakınınıza bile girse biri anlayamaz o derece mutlaka deneyin.Tuzlu ama deger...

nekadar canım birde foto koyarmısın bakalım

Diamons lensleri ben de merak ediyorum. Gerçek hayatta gözde nasıl durduklarını hiç görmediğimden ve çokta pahalı olduğundan almaya yanaşmamıştım hiç.. Siz ne kadara aldınız? Olmazsa Anadolu yakasında oturmama rağmen sırf bu iş için taa Bakırköy'e gidebilirim vallahi..

nekadar canım birde foto koyarmısın bakalım

pzt gelecek lenslerim ancak salı koyabilirim diye yazmıstım canım senağlama

Diamons lensleri ben de merak ediyorum. Gerçek hayatta gözde nasıl durduklarını hiç görmediğimden ve çokta pahalı olduğundan almaya yanaşmamıştım hiç.. Siz ne kadara aldınız? Olmazsa Anadolu yakasında oturmama rağmen sırf bu iş için taa Bakırköy'e gidebilirim vallahi..

Evet cok tuzlu geldi banada eve gelince de iyi mi yaptım diye bayagı bir dusundum ama iyi yaptıgıma karar verdim.Cok naturel duruyor gercekten.Soz meclisten disarı kalitesizleri cok ozenti duruyor.Ben ciba illusionsta kullandım onları da cok seviyordum ama bunlar bir baska.Elimde ayna camdan dısarı cıkıp baktım hic belli degil.600 kredi kartı nakıt 540 a verdiler.Eve gelince arastırdım nette rakamlar 600 ve civari.Terslik cıkmazsa salı gunu resimleri koyacagim.Karar vermenizde yardımcı olur eminim.

600 mü :1shok: :1shok: tamam benim dediğim lensler değil ozaman :KK70::KK70: olamaz yani imkansız merak ettim nasıl bi lensmiş vallahi :KK70:

Tatlım bende butun sayfaları okudum fakat OVERnight lenslerini bulamadım gercekten cok hos duruyorlar =) ins girerse kendisi yazar =)

evet sır gibi saklıyor kaydirigubbakcemile3 belki de girmiyordur. sabırla bekliyoruz. ben şu 600lira olan lensi de çok merak ettim. alan arkadaş güle güle kullansın allah çizk yırtık kaza bela vermesin :)

evet sır gibi saklıyor kaydirigubbakcemile3 belki de girmiyordur. sabırla bekliyoruz. ben şu 600lira olan lensi de çok merak ettim. alan arkadaş güle güle kullansın allah çizk yırtık kaza bela vermesin :)
Amin Amin :) alemsiniz yahu :içelim:

Ben de inanılmaz merak ediyorum şu lensleri.. O fiyattan satıyorlarsa çok iyi olmaları lazım. Resimleri heyecanla bekliyorum.

daliah, Diamondların ortadaki boşluğu nasıldı? Büyük müydü yoksa normal miydi? Nedense web sitelerinde her rengin dizaynı farklı görünüyor. Kimisinde ortadaki boşluk büyük, kimisinde küçük.

Ben de inanılmaz merak ediyorum şu lensleri.. O fiyattan satıyorlarsa çok iyi olmaları lazım. Resimleri heyecanla bekliyorum.

daliah, Diamondların ortadaki boşluğu nasıldı? Büyük müydü yoksa normal miydi? Nedense web sitelerinde her rengin dizaynı farklı görünüyor. Kimisinde ortadaki boşluk büyük, kimisinde küçük.

ortadaki bosluk buyuktu buda benim cok isime geldi acıkcası cunku benim gozbebegim cok buyuktur tatlım.Valla bende heyecan yaptım.Annemin gozleri mavidir kucuklugumden beri cok ozenirdim senağlama

62559606zf6.jpg

kızlar aranızda benim gibi freshlook lenslerle sorun yaşayan var mı fisfisfis ben yaklaşık 5 yıldır lens kullanıorum şeffaf sürekli kullanıorum ama renkli arada değişiklik olsun diye takıorum ne zaman freshlook kullansam gözümde problem oluo net göremiorum kayıyor gözümde elegance var onda problem yok onu takınca gayet net ve sorun olmuor sadece freshlook ta var bu problem merak ettim sizde de oluyor mu çapları falan da aynı anlamadım gitti :sm_confused:

Ben de sürekli freshlook kullanıyorum canım ama ben de öyle problem olmadı bu zamana kadar...

kızlar aranızda benim gibi freshlook lenslerle sorun yaşayan var mı fisfisfis ben yaklaşık 5 yıldır lens kullanıorum şeffaf sürekli kullanıorum ama renkli arada değişiklik olsun diye takıorum ne zaman freshlook kullansam gözümde problem oluo net göremiorum kayıyor gözümde elegance var onda problem yok onu takınca gayet net ve sorun olmuor sadece freshlook ta var bu problem merak ettim sizde de oluyor mu çapları falan da aynı anlamadım gitti :sm_confused:
tatlım sanırım onun nedeni base curve denen olay.lensin tubunde capı yazar."8.x" seklinde..8.6 olur 8.7 olur..onunla alakalı olabılır.lens tam oturmuyordur kucuk gelıyordur gozune belkide..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar cevaplarınız için teşekkürler ama şeffaflarımda da elegance renklimde de çap freshlookla aynı anlamadım gitti :sm_confused:

X