Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet cok dogalar haresiz bunlar yeni serisi diger freshl serilerine hic benzemiyor freshl.. her serisini denedim ama bunlar Kadar dogalini görmedim beni tanimayanlar anlamadi lar lens oldugunu cok güzel gözlerin dediler binimde icimden lens demek gelmedi kötü belki dememem ama demek gelmedi ama size haselini yesilini ve grayini rahatlikla tavsiye ederim

Çok güzel görünüyor lensleriniz :) Mavi olan yakından da bu kadar doğal mı ?
mavisini ben sahsen kulanmadim ama arkadaslarim var onlar kulaniyor cok dogaal duruyor benimkinden daha dogal diye bilirim gözü siyah, kahve gözlerdede aynen bu resimdeki gibi duruyor hata bundanda dogal duruyor .bendeki rengi nasil diyim soloticanin ice rengi gibi i diyim crisatl mi diyim aynen öyle duruyor disarda baska rek icerde baska renk Tatli bir yesile dönüyor 3 aylik bu lensler freshl diger lensleri damarli bunlar öyle degil

tesekkür ederim canım rahat olması cok önemli fiyatı da uygun grisini alabilirim ozaman:):)

canım iki gündür fena taktım lenslere dersi falan bıraktım sürekli lens resimlerine bakıyorum ya:):)yıllardır salak gibi seffaf kullandım hep renkli lens olayı cok eğlenceli ya:):):)

Freshlook şaşırttı beni haresiz serisi doğal görünüyor, bu aralar bir yeşil bir de mavi lens almayı düşünüyorum değişik değişik takmak için :) Mavi renk olarak Freshlook Haresiz Mavi'ye karar verdim, çok teşekkürler bilgi verdiğin için

cook sevindim bisey degil

bunun birisi freshl illuminate lens birisi bu korelilerin cok taktigi göz bebeklerinin iri görünmesini istetikleri lens bunlarinda sevenler var belki fikir amacli yardimci olurum hadi bakin2 farkli lens yilik ve günlük leslerdir

Eklentiler

• 2014-12-19 04.15.06.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 439
  • 2014-12-26 02.50.21.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 404
  • 20141226_020627.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 362
  • 20141226_020658.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 323
ayyy bende cok ıstıyorum fıyatları ne kadar acaba

arkadasımın eklediği videodaki markanın 35tl canım 3 aylık diye geciyor

Videolarda doğal gözüküyor ama kullanan arkadaşım vardı doğal değil. Yinede size hoş gelebilir kızlar.:)

Hareli serileri daha doğal diyorlar. Karşılaştırma şekilde resim aktarayım size:)

Eklentiler

• 1.png
    382,9 KB · Görüntüleme: 738
  • 2.png
    371,3 KB · Görüntüleme: 1.484
  • 3 (1).png
    346,9 KB · Görüntüleme: 753
Son düzenleme:
Birde böyle bakın;

Arkadaşımda da aynı böyleydi. 1 m öteden ben lensim diye bağırıyordu.:)

Eklentiler

• capture-20150109-112040.png
    363,1 KB · Görüntüleme: 587
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…