Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım çekti peynir karpuz
Ne güzel yenir şimdidemi
Mezuniyetin hayırlı olsun canım sevdiklerinle birlikte hep sağlıklı hep mutlu hep huzurlu hep fit bir hayatın olsun

Ama bizi unutma ben seni tanımadan çok sevdim pozitif enerjin dobralığın çok güzel
Çok saol saracım darısı hepinize olsun inşallah,ben burdayım bir yere gitmiyorum zaten,mezun oluyorum ya onun için dedim.Gene buradayım bu ayın sonunda kızımın yanına gideceğiz torunun doğum günü için.
Güzel sözlerin içinde çok teşekkürler saol canım benim
AA bizi bırakıp gidiyor musun
Yok yok gitmiyorum mezun olacam sadece ay sonu kızımın yanına gideceğiz 1 hafta,gene buradayım sayfadayım ortim merak etme
Ben de yaptırdım. Şubatta vakti geldi tekrae
Acıyormu yaptırırken filan
15 Haziran
11.00
3 yumurta
Peynir
Zeytin
Yarım wasa fıstık ezmeli

Ara
Yarım cikolata
Karabuğday patlağı

Saat 19.30
Gerdan corba
1 dilim ekmek
Zipzip- Cordelia HanimKelesimiGetir pastelfit
Afiyetler olsun
Yaaaa ama ne kahvesi

Canım panik atak filan olabilir mi
Tarçınlı Türk kahvesi ben onunla zayıfladım,mutlaka dene derim çok güzel yağ yaktırıyor.
Cezveye kahveyi kat,içinede 1 çay kaşığının ucuyla tarçın koy pişir,fincana al içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı ilave et karıştır iç.Aç karnına içiliyor sonra 30 dakşka sonra kahvaltı yada yemek yiyorsun,günde 2 fincan içiyorsun bunu.
Afiyetler olsun
Afiyetler olsun
Ayaklarına sağlık
Afiyetler olsun

Yok ablacım acımıyor ama benim sağlık nedeniyle diş sıkma için yaptirdim. Çene botoksu bı tık zorluyor senin baya basit olur

Günaydınlar şekerler
15 Mayıs.
1 rezene çayı.
Sabah.
1 yumurta,1elma,1 bardak limonlu su,sonra çay.
Ara.
1 kupa çay,5 form kraker.
Öğlen.
1 kabak dolması,2yk yoğurt.
Akşam.
2yk z.yağlı taze fasulye,2yk erişte makarna.
Ara.
1 yeşil çay.
1 kase kiraz.
Su 2,5 lt.
Adım
9360

Zipzip- Cordelia

Son düzenleme:
Günaydın kaptanim afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…