Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar bugün üst üste çok kötü haberler aldım modum aşırı düştü öğleden beri. Bugün diyet spor hiç ilgilenemedim adım tamamlayabilecegimi sanmıyorum sürekli gelen giden oluyor boğuldum. Menüyü ve atabildigim adımları yarın yollarım. Kaptanlarım şimdiden özür dilerim Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na
Hayrolsun canım ne oldu 🤔

08.06.2022
Adım 8606
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na 🥰🥰🥰

Elifcim ben bugün yazlığa geldim canım telefonum çok çekmiyor burda yarışmaya 2 hafta kadar dahil olamayacağım haberin olsun kuzum ☺️☺️☺️
çok öpüyorum kızlar hepinizi 🥰🥰🥰🥰kendinize iyi bakın 🤗🤗🤗🤗

Eklentiler

• B8AA7EDB-5869-4A11-AFEC-867801E64395.png
    B8AA7EDB-5869-4A11-AFEC-867801E64395.png
    118 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar bugün üst üste çok kötü haberler aldım modum aşırı düştü öğleden beri. Bugün diyet spor hiç ilgilenemedim adım tamamlayabilecegimi sanmıyorum sürekli gelen giden oluyor boğuldum. Menüyü ve atabildigim adımları yarın yollarım. Kaptanlarım şimdiden özür dilerim Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na
Hayirdir insallah canim ne haberi 😔

Yarin paylasirsin sorun olmaz

8 haziran menüm
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Sarımsaklı limonlu avakado
Süzme peynir
Şekersiz çay

Öğle
Pirzola
Salata
Kefir

Ara
Hindistan cevizi yağlı tarçınlı türk kahvesi
İki hurma
7 tane çiğ badem

Akşam
Sarımsaklı yoğurtlu kabak sote

Su 3.5 litre spor yok

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun canim 💚
08.06.2022
Adım 8606
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na 🥰🥰🥰

Elifcim ben bugün yazlığa geldim canım telefonum çok çekmiyor burda yarışmaya 2 hafta kadar dahil olamayacağım haberin olsun kuzum ☺️☺️☺️
çok öpüyorum kızlar hepinizi 🥰🥰🥰🥰kendinize iyi bakın 🤗🤗🤗🤗
Tamam canim iyi tatiller sende kendine iyi bak ♥️♥️♥️♥️

noldu kuzum? ne haberleri aldın?

Hayrolsun canım ne oldu 🤔

Hayirdir insallah canim ne haberi 😔

Yarin paylasirsin sorun olmaz
En yakın arkadaşım, akrabam ve sonrasında başka bir arkadaşım geldi üst üste biri geldi biri geldi hepsinin ciddi dertleri var onlara kafa patlatıp durduk sinirlendim üzüldüm başım ağrıdan çatlıyor. Benim kendimde bir sorun yok ama onlar beni mahvetti üstümden kamyon geçmiş gibi saatlerdir çay sigara içip durdum midem de bulanıyor şimdi

Selam kızlar. Ben bugün itibariyle sporcu beslenmesine geçtim, 2 gündür de tüm vücut antremana devam ediyorum. Yediklerimi paylaşayım.
8 haziran çarşamba menüler
Sabah 10.00
2 yumurta, 1 tk tereyağ ile omlet,
1 dilim tam tahıllı ekmek,
30 gr lor peyniri, 10 zeytin.
100 gr fırınlanmış kabak.

Öğlen 14.00
1 yerli muz.

Akşam 17.45
100 gr tavuk,
Bol yeşil salata (2 yk zeytinyağ)
50 gr çiğ kuruyemiş.

Spordan sonra 1 porsiyon protein Shake. Toplam 1300-1350 kalorilik bir beslenme programı.
Bar_na Bar_na Zipzip- Zipzip-
Sporlar
2E1D329A-D2FA-42EF-8A84-55E5D636AC69.jpeg

Dünden yeterince açıldığım için ısınma yapmadım bugün, doğrudan antreman ve statik esneme yaptım.
image.jpg

Antreman : 370 puan
Adım : 11.615 Cordelia Cordelia

En yakın arkadaşım, akrabam ve sonrasında başka bir arkadaşım geldi üst üste biri geldi biri geldi hepsinin ciddi dertleri var onlara kafa patlatıp durduk sinirlendim üzüldüm başım ağrıdan çatlıyor. Benim kendimde bir sorun yok ama onlar beni mahvetti üstümden kamyon geçmiş gibi saatlerdir çay sigara içip durdum midem de bulanıyor şimdi
Yaa insallah sorunlari neyse çözülür 🙏🙏

Selam kızlar. Ben bugün itibariyle sporcu beslenmesine geçtim, 2 gündür de tüm vücut antremana devam ediyorum. Yediklerimi paylaşayım.
8 haziran çarşamba menüler
Sabah 10.00
2 yumurta, 1 tk tereyağ ile omlet,
1 dilim tam tahıllı ekmek,
30 gr lor peyniri, 10 zeytin.
100 gr fırınlanmış kabak.

Öğlen 14.00
1 yerli muz.

Akşam 17.45
100 gr tavuk,
Bol yeşil salata (2 yk zeytinyağ)
50 gr çiğ kuruyemiş.

Spordan sonra 1 porsiyon protein Shake. Toplam 1300-1350 kalorilik bir beslenme programı.
Bar_na Bar_na Zipzip- Zipzip-
Sporlar
Eki Görüntüle 3080888

Dünden yeterince açıldığım için ısınma yapmadım bugün, doğrudan antreman ve statik esneme yaptım.
Eki Görüntüle 3080889

Antreman : 370 puan
Adım : 11.615 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim ♥️

Kuzum benim :KK43:

Sabah
Yulaf lapası (3 yk yulaf 1 çb süt 1 çb su ve tarçın üzerine 1 tk fıstık ezmesi 3-4 çilek )
Öğle
1 tambugday lavaş arasına 1 tk labne salatalık ve maydanoz ile dürüm yaptım
Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 kase Taze fasulye yemeği
2 yk yogurt
Ara
5-6 kiraz 3 kayısı
Adım yok spor yok ayağım çok agrıyor 😥😥😥 bütün hedeflerim yarım kaldı
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

Slm.kizlar iyi gidiyordu menulerim ama adet krizi mi desem ne desem canım aşırı tatlı çekti 1 halka tatlı yedim 🙄 yarın çok güzel dengeleyici insallah form çayı içiyorum simdide adimlarim tamam biraz daha yapayım onu da atacağım Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 08.06.2022 menüm

Eklentiler

• Screenshot_20220608-225621_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220608-225621_YAZIO.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 17
X