Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sinir olduğum bişey var ya o kadar yememe içmeme dikkat ettiğim halde gram gram gidiyor kilolar bazende hiç gitmiyor ama bir tanıdık var kadın pasta börek çörek yiyor hiç dikkat etmiyor tatile gitti diyet yapmadım hiç dedi geldi kilo vermişmiş bu ne şanstır arkadaş yaaaa

Aynısından bizim evde de var. Kocam olur kendisi her saatte her canının istedigini yiyebilir asla kilo almaz

Çok hareketlidir bekli
Metebolizma zımbırtısı hızlı çalışıyordur
Yada yemiyordurda yiyor gibi yapıyordur
Dünya hiçbir zaman adil değildi olmayacakta

Metaolizması hızlı çalışıyorsa ondandır,birazda bünyeylede alakalı.
Aynısından bizim evde de var. Kocam olur kendisi her saatte her canının istedigini yiyebilir asla kilo almaz
Bizdede var kocam olur kendisi,çok iştahlı değil gerçide güzelde yer kilo almıyor adam yaaa,tahlilerideyapıldı bişiçıkmadı hiç.
Acayip kıskanıyom kendilerini

Başlangıcın hayirli olsun canim
Memlekete gidene kadar 5-6 kilo rahat verirsin
Sağol canım bakalım inşallah adapte olabilirim. Ramazandan sonra her akşam sabah diyete başlicam diye yatıyorum ama çok aç kalkınca işler değişiyor Çok bi halsizlik uyku hali var devamlı bişey yapasım gelmiyor. Şimdi sağlık ocağına geldim bi kan değerlerime baktıracam bakalım belki düşüklük vardır ondandır

kesinlikle bünyeyle alakalı olmalı o kadar yemeye gece yarısı bile tost börek yapıp yerim canım isterse diyor ben akşam saat yediden sonra sudan başka bişey yiyip içmiyorum

Insallah canim
Havaların da etkisi olabilir bu surecte ama kan değerlerine baktirmanda iyi olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…