Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20220608_090931.jpg
icelim guzelleselim :süslü:

günaydın kızlar hepimize güzel bir gün olsun
Günaydın canim ♥️
Gunaydn citirlar

Dunun menusu 07 Haziran
Sabah
2dlm tam buğday
1dlm peynir
Kapya
Domates
4 zeytin

Oglen
10 badem
Sütlü kahve

Aksam
1 pacanga
1kk peynir
3dlm karpuz
1yk kisir
8 bardak cay

Aksam disaridaydik uygun olmadi zaten hemende odem tutmusum

Adim :Eki Görüntüle 3080317 10.231 Zipzip- Zipzip- @Bar_na Cordelia Cordelia
Günaydın canim afiyet olsun♥️

Teşekkür ederim kaptanım iyiyim sen nasılsın seni gördüğüme de sevindim 😍😘😘
Bütün takımlar burda toplanmış ben eksik kalmayım dedim kilolar aldı başını gitti :KK70: ben de seni gördüğüme sevindim 😍😍
Sağol abla arada gelip bi göz gezdiriyodum aklım burda ama hiç diyet yapasım da yok :olamaz:

Hoşbuldum canım iyiyim çok şükür sen nasılsın :KK19:
İyiyim elhamdülillah dönüp dolaşıp diyete başlıyoruz :KK70: benim de yapasım yok valla da vücut error veriyor zayıfla diye :confused: alttaki kilo güncel mi ben çok aldım ya :olamaz:
1531 benim

Bütün takımlar burda toplanmış ben eksik kalmayım dedim kilolar aldı başını gitti :KK70: ben de seni gördüğüme sevindim 😍😍

İyiyim elhamdülillah dönüp dolaşıp diyete başlıyoruz :KK70: benim de yapasım yok valla da vücut error veriyor zayıfla diye :confused: alttaki kilo güncel mi ben çok aldım ya :olamaz:

1531 benim
Bugün Benim de aklımdan geçti Cuma zayıflama yarışması burada toplandı sanki. Takım Kaptan dolu. 🙈

1531 benim
Güncel değil maalesef güncellemeye elim varmıyor bende çok aldım ☹️ Benimde bel ağrılarım falan çok arttı diyet şart zayıflamak lazım :KK14:

X