Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım Allah razı olsun. Ama dediği kadar iyi geçmemiş maalesef. Fen lisesi istiyordu gelmez artık öyle ağlıyor
Hayırlısı ne ise o olsun inşallah canım rabbim yavrunun gönlüne göre versin belki de düşündüğü gibi olmaz istediği okula yerleşir olmazsa da hiç önemli değil zaten canı sağolsun
İnşallah istediği okul olur canım rabbim gönlüne göre versin

İnşallah canım cümlemizin tanıdığına çocuğuna akrabasına

netleri nasıl canım
Canım Sınav sonrası bunaltmak istemedim başkaları da soruyordur mutlaka ailesi de soruyordur diye sormadım. Bana 30 Haziran'a kadar bakmayacağım demişti ama bugün teyze %3 ile 5 arası bir yerde olacağım yazmis. Ben yine sormadım. Şimdi sorayım biraz kendine gelmiştir..

minerva1988 aha sordum laf yedim. Ergenler puffff

Sana takilmistir bence teyzesi o kadar destek oldun bu yil
Canım sınav sonrası herkesin beklentisi var. O yüzden stresli. Ben tahmin ediyorum ve sormuyorum ne oldu ne bitti mine sorunca hadi sorayım dedim. Neyse sağlık olsun. Kendine gelmemiş daha. Sonra kedileri görmeye gelecek. Öğreniriz durumu.

Daha yeni oldu sinav bir kac gune kendine gelir canim

minerva1988 aha sordum laf yedim. Ergenler puffff
Anladım kuzum ya sınav bu sene bir tık kolaydı ben dilim yorumu yapamıyorum . Okulda en basirilimizin sözel full sayısal 3 yanlış var ama işte insan kestiremiyor. Sayısal daha rahattı sözel bir tık kasti

Aynen ben de çok soramadım kızlara daral geliyor ama insna merak ediyor

Anladım kuzum ya sınav bu sene bir tık kolaydı ben dilim yorumu yapamıyorum . Okulda en basirilimizin sözel full sayısal 3 yanlış var ama işte insan kestiremiyor. Sayısal daha rahattı sözel bir tık kasti
Ooo maşallah. Bizimki neye göre konuşuyor bilmiyorum. Dun geçmiş olsun diye aradım Matematikte 18 doğru demişti galiba. Turkce full olabilir dedi. Kac soru var derslerde canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…