Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Motivasyon fazlasıyla var burada kendi iyiliğin için şartları zorla kuzum. Birlikteliğimiz sayesinde tonlarca yağ yaktık yakmaya da devam edeceğiz. Her zaman bekliyoruz seni.
Çok aktif olamıyorum abla burda kızlar da haklı olarak daha aktif birilerini görmek istiyorlar o yüzden kimsenin hakkına girmek istememiştim beslenmeye ve spora sadık kalıyorum onlardan yana sıkıntı yok burda ama mesaj yazma işi her zman gelemiyorum en azından sohbetlere gelir kilo verileri gördükçe daha gaza gelirim

Canım düzenli menü ve kilo bildirebilirsen, spor yapmasan bile yeşil takıma girebilirsin çok aktif olman gerekmiyor. Doger takımlarda sporda gerekiyor.

Beni hatırlıyor musun
Unuturmuyum kırmızılar kraliçesi
Canım düzenli menü ve kilo bildirebilirsen, spor yapmasan bile yeşil takıma girebilirsin çok aktif olman gerekmiyor. Doger takımlarda sporda gerekiyor.
Olabilir aslında spor da yapacam ama aktif yazamazsam sıkıntı olmasın dün bi elbise denedim eridim bittim(keşke fiziksel olarak da mümkün olabilseydi) elbiseye ama gebe gibi göbek çıktı spor şart yani kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…