Popüler Konu LenaG ile MasterFit

inşallah bebişim 😍

En Büyük TÜRKİYEsağolun kızlar
Canım öncelikle seni başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Senin gibi idealist insanların evde kalmamasını hatta tam tersi bu işi akademik başarılarla taçlandırmasını dilerim. Üniversitede hoca olmak da sana çok yakışır. Dilerim gönlündeki branşa yerleşirsin. ❤️❤️

,4 Haziran Menüm
9.00: 1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
2 dilim peynir
10 zeytin

14.00: 1 fincan kahve

16.00: 2 lahmacun
2 kabak dolması
5 sarma
1 bardak ayran
1 kase hoşaf

19.00: 1 dilim revani
21.00: 1 kase kadar karpuz

2lt su
Misafirlikte idim, yedim🥴 Ama yarın sporumla telafi edeceğim🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
Adım:9896
IMG_20220604_235814.jpg

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na

Bunu da yeni gördüm. Biliyorsun çok telaşlı idim. Sen de yardım ettin çok teşekkür ederim. 💋❤️💋❤️
Biliyorum kaptanım sonuç değişmedi zaten
❤❤
13 Bin benim hedef bakalim Zipzip- Zipzip- senin kaç beyni
8 bini zor tamamladım canım bugün 🙈
04 Haziran 2022

sabah 11.00
peynirli yeşillikli omlet
peynir+ 3 yeşil zeytin
söğüş salata
1,5 dilim tbe
1 tk tahin pekmez

aralarda
1 avuç kiraz
1 hurma
6 çiğ köfte+ marul + salatalık domates

akşam 19.40
1 tabak kıymalı bulgurlu kuru sebze yemeği
marul domates salatası
3 yk ev yoğurdu

yatana kadar 1,5 lt su Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na
Afiyet olsun kaptanım💙

Benim 🥰🥰🥰
4 Haziran Cumartesi menüm

09.30 kahvaltı: Çeyrek tırnaklı pide, fırında közlenmiş 2 patlıcan, 3 biber, domates, salatalık

18.30 akşam yemeği: Mahalle fırınında pişmiş 4 tavuk but, 2 sb ayran

21.15 sade Türk kahvesi

Su: 2 litre

Adım sayım: 8.073

Afiyet olsun canım❤ayaklarına sağlık
Bende yediklerimi paylaşayım, soğuk soğuk terlemeye başladım yatayım artık (çok kahve içtim, dokundu galiba)

4 haziran c.tesi
Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta ve bol yeşillikle salata,
1 kk peynir, 5 zeytin,
1 dilim tb ekmeği.

Öğlen 14.00
1 bardak sütlü kahve,
2 hurma, 10 fındık.

Akşam 18.00
1 porsiyon ızgara tavuk,
1 kase baharatlı yoğurt,
1 kepçe tarhana çorbası.

Su:3lt Bar_na Bar_na Zipzip- Zipzip-

Eki Görüntüle 3078780
Adım: 9.429 Cordelia Cordelia
🧿harikasın canım
Afiyet olsun ayaklarına sağlık❤
,4 Haziran Menüm
9.00: 1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
2 dilim peynir
10 zeytin

14.00: 1 fincan kahve

16.00: 2 lahmacun
2 kabak dolması
5 sarma
1 bardak ayran
1 kase hoşaf

19.00: 1 dilim revani
21.00: 1 kase kadar karpuz

2lt su
Misafirlikte idim, yedim🥴 Ama yarın sporumla telafi edeceğim🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
Adım:9896
Eki Görüntüle 3078787

🤔afiyet olsun canım ayaklarına sağlık❤❤

Oy yaaaa 😍 ben kadınlar kulübünün pozitif enerjisine gerçekten inanıyorum canım,seni tanımayan insanlar o kadar içten dua ediyor ki 😍 inanamıyorum şu an o ilk günlerin aklımda canım ve o kadar mutluydun ki :KK61:o gün gelmiş inanamıyorum
Allahım analı babalı büyütsün bebeğim gözünüz aydın :KK37:

Hocam maalesef senin işte duygusallığa pek yer yok. Ben çok kötü hissettiğim bir dönemde yakın bir arkadaşım ‘şimdi işi gücü bırakıp en yakın hastaneye gidiyorsun’ demişti. Neden diye sorduğumda da ‘senin algıların kaymış, git de dert gör biraz’ demişti. İbret alınacak, şükür duyulacak bir yer. Tus düşünüyor musun? Belki radyoloji falan bedenen seni yorar ama kafan rahat olur ☺️ Artık o kadar okumuşsun, dirsek çürütmüşsün, kadavralar incelemişsin falan, burdan da dönülmez demeyeceğim. Şu hayata bir kere geliyoruz. Eğer kendinde o gücü bulabiliyorsan neyden keyif alıyorsan onu yap. Bende mühendislikten başka her türlü mesleği isterdim sanırım ama şartlar… ama müzikle ilgileniyorum mesela, zevk aldığım şeyleri de uzaklaştırmadım hayatımın merkezinden☺️
TUS a bu eylülde kesine yakın giricem canım ,aile hekimliği ilk tercihim olacak gibi
Aynen bir de geçip giden hayat var,hobilerime de yavaştan bir yön vermeli,belki para kapım onlar olur :)
sağlıklı beslenme danışmanlığı kursu da alıyorum temmuz sonu bitiyor

Ayy çok güzel ❤️ bir enstrüman mı çalıyorsun , koro gibi mi canım

Hakkında hayırlısı olsun canım. İş ve eş seçerken mutlu olmaya bakacaksın 😊 kimisi vardır çok zor şartlar altında çalışır ama çok mutludur , kimisi de dünyanın en kolay işini yapar ama mutsuzdur. Hayattan ne istediğine ne beklediğine bağlı biraz da 🤗
sağol canımsum
doğru nerede doyum yaşayacağımız huzur bulacağımız değişkenlik gösteriyor 😌 çok zor olmasın ama hesap kitap olsun seviyorum, aslında pastane hayalim bile var 😂
sen ne iş yapıyordun canım?

Canım öncelikle seni başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Senin gibi idealist insanların evde kalmamasını hatta tam tersi bu işi akademik başarılarla taçlandırmasını dilerim. Üniversitede hoca olmak da sana çok yakışır. Dilerim gönlündeki branşa yerleşirsin. ❤️❤️
:rolleyes: inşallah canım 😍
ne hobi olcak ne para kazanma yolum olcak onu da bulabilirsem mikkemmel olucak 😂
şu sosyal medyadaki tarif paylaşanlara da özeniyorum belki ilerleyip reklam alırsam o da gelir olur ya da evde elişi/ pasta yapıp satabilirim ona da yeteneğim var 😄

Merhaba güzel hanımlar 💕
4 haziran C.tesi menu
13:00
2 simit 7 adet zeytin 1kk peynir
15:00 1 fincan filtre kahve
21:00 1 kase çorba 2 adet biber dolması 1 dilim karpuz

Eklentiler

• Screenshot_20220604-230450_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220604-230450_Samsung Health.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 21
Oy yaaaa 😍 ben kadınlar kulübünün pozitif enerjisine gerçekten inanıyorum canım,seni tanımayan insanlar o kadar içten dua ediyor ki 😍 inanamıyorum şu an o ilk günlerin aklımda canım ve o kadar mutluydun ki :KK61:o gün gelmiş inanamıyorum

TUS a bu eylülde kesine yakın giricem canım ,aile hekimliği ilk tercihim olacak gibi
Aynen bir de geçip giden hayat var,hobilerime de yavaştan bir yön vermeli,belki para kapım onlar olur :)

sağol canımsum
doğru nerede doyum yaşayacağımız huzur bulacağımız değişkenlik gösteriyor 😌 çok zor olmasın ama hesap kitap olsun seviyorum, aslında pastane hayalim bile var 😂

ne hobi olcak ne para kazanma yolum olcak onu da bulabilirsem mikkemmel olucak 😂
şu sosyal medyadaki tarif paylaşanlara da özeniyorum belki ilerleyip reklam alırsam o da gelir olur ya da evde elişi/ pasta yapıp satabilirim ona da yeteneğim var 😄
İsteklerinle gerçekler bir yerde buluşsun sağlıklı beslenme üzerine bir üyelik oluşturman çok hoş olur. Belli ki içinde kalanlar var Allah nasip eder hobilerini hayallerini de gerçekleştirirsin inşallah. Hayata bir kere geliyoruz ve zaman çok değerli insan mutlu yaşamalı hayat yeterince zor zaten bir de istemediği işi yıllarca yapma yükünü omuzlarına koymamalı hak veriyorum sana aile hekimliği hobilerine alan açması bakımından daha rahat olabilir gerçekten. İnşallah gönlüne göre olsun canım.

Herkese iyi geceler kızlarr hepinize çok kalp :KK200: :KK200:

sağol canımsum

Bugün tlc kanalında pasta yapıyorlardı. Ama nasıl pastalar , görmen gerek 😍 en ince ayrıntısına dikkat ederek, çok emek vererek mükemmel pastalar yaptılar. Sanat eseri gibi oldu hepsi 🤗 ne iş yapıyorsan yap, o işte mesleki doyuma ulaşırsan senden mutlusu olmaz 🤗
Bu arada sınıf öğretmeniyim ben. Bu mesleği seçtiğime hiç pişman olmadım. Bu sene aylıksız izindeyim , bebeğim için. Eylül ayını iple çekiyorum, çok özledim okulu

Gözünüz aydın canım 🤗 Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏🏻 Hayırlı evlat olsun inşallah 🙏🏻 Bizler için miniğin ellerinden öp olur mu . Ben oğlumun ilk doğduğu günü hatırlıyorum da , o kadar minikti ki, özlüyorum o günleri 😊 çok çabuk büyüyorlar . Her an’ın tadını çıkar canım 😘

İsteklerinle gerçekler bir yerde buluşsun sağlıklı beslenme üzerine bir üyelik oluşturman çok hoş olur. Belli ki içinde kalanlar var Allah nasip eder hobilerini hayallerini de gerçekleştirirsin inşallah. Hayata bir kere geliyoruz ve zaman çok değerli insan mutlu yaşamalı hayat yeterince zor zaten bir de istemediği işi yıllarca yapma yükünü omuzlarına koymamalı hak veriyorum sana aile hekimliği hobilerine alan açması bakımından daha rahat olabilir gerçekten. İnşallah gönlüne göre olsun canım.

Herkese iyi geceler kızlarr hepinize çok kalp :KK200: :KK200:
ayyy ne güzel dualar bunlarrrrr :rolleyes: inşallah canım benimmm
bir herblife maceram oldu daha geçen ay bitti ve çok boşlukta hissettim ben neye uğraşmışım kimleri zengin etmişim diye 😂 kişisel gelişime ait özellikle motivasyon cümlelerini böyle boş kullanan ve neye çabaladığını düşünmemen için aklını yoran şeylerden uzak durmalı gerçekten

X