Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kulağında ne sorun vardı canım , küçükse değişir evet canım 😄 ben de modelist olmak istiyordum havalı havalı da söylüyordum soranlara 8-9 yaşımdayken :KK70: :KK70:
Aynen cnaım 😍 aslında düzenli işi olanlarınıza da özeniyorum ama düşünüyorum TUS 4 Eylül de ,ek yerleştirmeler aralık ayını buluyormuş, eğer bu TUS tan ortalama bir puan alırsam ama yerleşemezsem bir kez daha denerim, bu sürede aile hekimliğine geçsem şehir değişikliği beni zorlar, burada zor ama bakarım
Teşekkür ederim balım 😍

Oyyyyyy :KK60: canım benim , mecburide de benden büyük insanların burcu hocam deyişinde o kadar duygulanıyordum ki

Aslında bu mesleği seviyorum,bilgi paylaşma kısmını özellikle,yani bakın şu organ böyle çalışıyor bu hastalıkta şöyle oluyor vs diye açıklardım meraklı hastalara ,acil durumlarda iyi değilim biraz yavaş bir insanım mesela
en uygunu ve sakini aile hekimliği gibi görünüyor, ciddi ve acil hastalar nadir geliyor ama orda da çok derin düşünmezsem mutlu olurum örneğin tansiyon hastası bir hasta geliyor, önce tansiyon çıkmış sonra böbrek sorunu,diyabet vs, Allahım 8 kalem ilaç 😳 bu raporlu ilaçları reçetelerken içim gidiyordu var ya bu iyileşmeyecek hatta kötüye gidecek günü kurtarıyor diye 😢
Bi güleryüz görüp mutlu olan da çoktu :) ben de iyiyim o konuda 😂
Dediin gibi aile hekiliği de tek başına mutlu etmeye yetmez canım, eğitim vermek de hoşuma gidiyordu mesela 🤔
Hocam maalesef senin işte duygusallığa pek yer yok. Ben çok kötü hissettiğim bir dönemde yakın bir arkadaşım ‘şimdi işi gücü bırakıp en yakın hastaneye gidiyorsun’ demişti. Neden diye sorduğumda da ‘senin algıların kaymış, git de dert gör biraz’ demişti. İbret alınacak, şükür duyulacak bir yer. Tus düşünüyor musun? Belki radyoloji falan bedenen seni yorar ama kafan rahat olur ☺️ Artık o kadar okumuşsun, dirsek çürütmüşsün, kadavralar incelemişsin falan, burdan da dönülmez demeyeceğim. Şu hayata bir kere geliyoruz. Eğer kendinde o gücü bulabiliyorsan neyden keyif alıyorsan onu yap. Bende mühendislikten başka her türlü mesleği isterdim sanırım ama şartlar… ama müzikle ilgileniyorum mesela, zevk aldığım şeyleri de uzaklaştırmadım hayatımın merkezinden☺️

4 Haziran Cumartesi menüm

09.30 kahvaltı: Çeyrek tırnaklı pide, fırında közlenmiş 2 patlıcan, 3 biber, domates, salatalık

18.30 akşam yemeği: Mahalle fırınında pişmiş 4 tavuk but, 2 sb ayran

21.15 sade Türk kahvesi

Su: 2 litre

Adım sayım: 8.073

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Bar_na Bar_na

Eklentiler

• AC681FF6-26D8-4167-8A47-D0DBD5499896.jpeg
    AC681FF6-26D8-4167-8A47-D0DBD5499896.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 20
Allah gönlüne göre versin canım, bizim aile hekimleri çok iyiler, rahatlar da. Yani dışardan görünen o 🤗 burda (Urfa’da) da kadın doğum uzmanı olmak lazım 🙃
Amin bebeğim sağol 😍 aynen favorim aile hekimliği şu an 🤗 bakalım cnm

Teşekkür ederim canım💋💋💋 Diyet Salata Diyet Salata in yeğeni de giriyor. ❤️💋
yaaa herkese de söylemiş ki görmeyen dualar göndermeyen kalmasın aşkım beniiiim 😘

Bende yediklerimi paylaşayım, soğuk soğuk terlemeye başladım yatayım artık (çok kahve içtim, dokundu galiba)

4 haziran c.tesi
Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta ve bol yeşillikle salata,
1 kk peynir, 5 zeytin,
1 dilim tb ekmeği.

Öğlen 14.00
1 bardak sütlü kahve,
2 hurma, 10 fındık.

Akşam 18.00
1 porsiyon ızgara tavuk,
1 kase baharatlı yoğurt,
1 kepçe tarhana çorbası.

Su:3lt Bar_na Bar_na Zipzip- Zipzip-

648505DA-55CC-4524-9780-CA4539FC1849.jpeg
Adım: 9.429 Cordelia Cordelia

Amin bebeğim sağol 😍 aynen favorim aile hekimliği şu an 🤗 bakalım cnm

yaaa herkese de söylemiş ki görmeyen dualar göndermeyen kalmasın aşkım beniiiim 😘
Hakkında hayırlısı olsun canım. İş ve eş seçerken mutlu olmaya bakacaksın 😊 kimisi vardır çok zor şartlar altında çalışır ama çok mutludur , kimisi de dünyanın en kolay işini yapar ama mutsuzdur. Hayattan ne istediğine ne beklediğine bağlı biraz da 🤗

X