Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeni kitaplık aldım kitaplarım artık diğer kitaplığına sığmıyorfu bu çok güzel onu sildim yerleştirdim kitaplarımı yazarlarına göre dizdim çok güzel bir uğraştı benim için ana yorulmuşum çay demledim şimdi oturdum çayımı içiyorum yorgunluğumu yeni anlıyorum leslie yapacaktım ama sırtım ağrıyor şimdilik vazgeçtim biraz dinleneyim belki yaparım
Güle güle kullan. Afiyet olsun ❤️💋

4 haziran 2022 Menü
Sabah
2 yumurta ile yapılmış az zeytin yağlı omlet
2 dilim peynir (az yağlı)
1 dilim kepek ekmeği
5-6 zeytin
1 domates
1 salatalık

Öğle
3 ceviz
1 bardak kefir
1 avuç kiraz
1 avuç erik

Akşam
tavuklu salata yağsız limonlu
1 bardak kefir

Spor: 6000 adım 600 puan
Kaptanlar: Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na

4 haziran 2022 Menü
Sabah
2 yumurta ile yapılmış az zeytin yağlı omlet
2 dilim peynir (az yağlı)
1 dilim kepek ekmeği
5-6 zeytin
1 domates
1 salatalık

Öğle
3 ceviz
1 bardak kefir
1 avuç kiraz
1 avuç erik

Akşam
tavuklu salata yağsız limonlu
1 bardak kefir

Spor: 6000 adım 600 puan
Kaptanlar: Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Bar_na Bar_na
Afiyet olsun canım dengeli ve güzel bir menü olmuş 😉

Yolun açık olsun canım çok zor bi meslek adlı tip da eğlenceli olabilir bir adlı tipcinin geldiği noktayı anlatan bayan vardi YouTube da hayt yol ayrimlariyla dolu en hayırlıları denk gelsin önüne umalım
Diyet Salata Diyet Salata Sevil Atasoy tedx mis ben başarısından etkilenmiştim izlerken de
Çok sağol canım 😘
Hemen izledim canım uzun bir videosunu :KK66: kadın kendini bulmuş resmen,işinden zeka oyunlarından zevk alıyor ve çok mutlu darısı bana bebişim 😀 ama ilk başta o da ailesinden bağımsız duruma gelmekte zorlanmış benim gibi

İyi yolculuklar canım. ❤️
Sağol bebişimmmm ❤️

şartlar güzel değil miydi canım? doğuda falan mıydın? bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun?
Zonguldak ın bir ilçesiydi canım aslında çok güzel bir yerdi 😍 ailecek de bazen gidiyoruz gezmeye,eski tanıdıkları görmeye :)
Canım özetleyeyim sana :KK200: ilk başta toplum sağlığı merkezindeydik bizden önce yerleşmiş olan doktorlar anlatıyordu, sonra sahaya çıkmaya başladık öbs denilen ölüm bildirim sistemi için evinde vefat etmiş hastalar için ölüm sebebi ,sosyodemografik bilgileri almak için evlere gitmeye başladık, o his şöyle,yapabileceğin hiçbirşey yok,herkes bekliyormuş ve kabullenmiş durumu sen sadece sorular soruyorsun kısa bir muayeneden sonra,şüpheli durum var mı diye, acaba ben yaşatır mıydım diye düşünüyorsun ama hastane bile umudu kesip eve yollamış oluyor çoğunu 🙁 bu beni çok etkiledi

Hemşireler aşı yaparken biz de köylere,okullara gittik bu çok güzeldi :)

Sonra sağlık ocağında çalıştık, bazen sırada çok hasta birikiyordu ve ben çok detay sorduğum ilgilendiğim için öflemeye pöflemeye başlıyorlardı 😂 orada düşündüm ki, yahu benim birhastaya ayırdığım vakit 10 dk bile olamayacak mı??? evet öyleymiş ve herkes bu durumu kabullenmiş 🙁 hadi şu ilacı yaz da gideyim işim var diyen çok oldu ,yani tek sorun benim antibiyotik ağrı kesici vs yazmamdı bu kişilerin beslenmesinde, yaşam tarzında hiçbir sorun yoktu? 😳

En son da acilde çalıştım canım, toplam 2 ay kadardı ama aman Allah ım 😂 o 20 nöbetin her biri beni 10 yıl yaşlandırdı resmen,24 saat tutuyorduk ve kaosun maksimuma çıktığı yerdi, 5 dk ayırdığım için rahatsız olduğum sağlık ocağından sonra süre 1 dk ya inmişti :KK70: ben de yavaş bir insanım ama ben bile hızlanmıştım artık kabullendikten sonra insanların ilaç bağımlılığını, konuşmak vakit kaybıydı çoğu insan için halbuki benim için en önemlisiydi...
sonra bir arkadaşım sırf şımarıklıktan ben acilde çalışmak istemiyorum deyip yerine ben gönderilince istifamı verdim canım

ayyy ben bu boy çekmesini halen kabullenemedim yaaa :KK62: aklıma geldikçe sinir oluyorum :KK34::KK34::KK34:
tekrar ölçtürdün mü canım annen ölçse cetvelle?

Son düzenleme:
X