Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 HAZİRAN

sabah 8:30
1 yumurta
1 dilim çavdar ekmeği
Yarım kk peynir
5 zeytin

İkinci kahvaltı11.30
1 yumurtaya mantarlı omlet
Bol yeşillik

1 küçük kase meyve

Akşam 19.00
1 kase mercimek çorbası
1 tabak etli türlü
Soğan salatası

Çayın yanına 1 hurma

3 litre su

8500 adım

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Diyet Salata Diyet Salata ilk müşterin ben olurum canım pastane açarsan😆 ne güzel mesleğin var ama çok yoruluyorsunuz ama insanlara faydılı olabilmek ne güzel bir duygu
😍 tamam 🤭 en sevdiğin hangisi
canım aslında daha çok semptomlara yönelik bi meslek oldu yani ağrı kesici,ateş düşürücü,tansiyon düşürücü,şeker düşükse yükseltici vs ama esas sebep ya kendiliğinden geçiyor ya da arka plana ata ata daha ciddi sorunları ortaya çıkartıyor.Tamamen şifa bulan da oluyor tabi ama yüzde olarak az yani boğaz ağrısı var diyelim antibiyotikle üremesi duracak bir bakteri var tamam ama virüs varsa kalıyor yani o da %100 değil

ilaçtan ziyade tamamlayıcı tıp, koruyucu hekimlik daha anlamlı geliyor ,bunda da beslenme, hareket, ilişkiler çok önemli cnm

şu an sağlıklı beslenme danışmanlığı kursu allıyorum, bir pastane açarsam da yarı sağlıklı ürünler de sunmak çekici olur gibi, örnek verecek olursak bol proteinli lifli şekersiz bir keki olan ama kreması şekerli olan bir pasta ya da süslemeleri
Ay o kadar çeşit tatlı var ki,hem şekli değişik hem tadı, malzemeleri vs

Bugün tlc kanalında pasta yapıyorlardı. Ama nasıl pastalar , görmen gerek 😍 en ince ayrıntısına dikkat ederek, çok emek vererek mükemmel pastalar yaptılar. Sanat eseri gibi oldu hepsi 🤗 ne iş yapıyorsan yap, o işte mesleki doyuma ulaşırsan senden mutlusu olmaz 🤗
Bu arada sınıf öğretmeniyim ben. Bu mesleği seçtiğime hiç pişman olmadım. Bu sene aylıksız izindeyim , bebeğim için. Eylül ayını iple çekiyorum, çok özledim okulu
evet canım neler yapıyorlar valla 🤤 masterchef de başlıcak 😂 yandık hehe
aynen canım beni heyecanlandıran şeyleri düşündüğümde bi ameliyattan ziyade kendimi spor salonunda görüyorum düz bir karın kıvrımlı bir vücut ve insanlara yol gösteriyorum beslenme konusunda ama sonra çıkıp hamburger yiyorum 😂 ama ah kilo verirken dikkat etmek gerekiyor malesef, biraz hızlandırmak istiyorum kilo işini de 😒
sonra pastaneme geçiyorum ve beslenme programı yazdığım kişilere bak bu pasta şu plana uygun bak bu şu na uygun diye anlatmak istiyorum 😂
pastane açacak para da lazım:işsiz:

60kiloyum 60kiloyum ne planlıyorsun diye sormuştun canım 😘
şimdiii sağlıklı beslenme koçluğu kursum bitecek, para kazanır mıyım bilemiyorum :KK51:
tus 4 eylül de, çalışıcam canım,ek yerleştirmeyi de beklicem kasımdaymış, sonuçlar aralıkta açıklanıyormuş
baraj puanı alırsam ve yerleşemezsem, bir kez daha denerim nisanda , yoksa aile hekimliği kesin gibi canım

Ben bütün tatlıları severim canım😂
Maddi durumunu bilemiyorum ama bir süre için çalışıp birikim yapman gerekebilir. Sermayeyi toplayınca hayellerinin peşinden koşabilirsin. Sevdiğin mesleği yapman çok önemli . Ben yapamıyorum malesef. Tasarımcı olmayı çok isterdim 😍 Ama bize y kuşağı olarak hep okuyup adam olmanın önemli olduğu dikte edildi😂

canlarım gördüğüm kadarıyla kadınıyla erkeği çok farklı yani şefkatli anlayışlı konuşmaktan hoşlanan bir yengeç erkeği görmedim tanımadım umarım tanırım :KK15:
Çok sosyal yengeç erkekleri tanıyorum
Acayip hırslı ve güçlü bir burç sanıldığının aksine

FBI, seri katil ve psikopat eğilimi gösteren suçluların doğum tarihlerini açıkladı. Bu bilgiler doğrultusunda hangi burçtan ne kadar çok suçlu olduğu sıralandı ve 'en psikopat' burç belli oldu: Yengeçler. Suçtan en uzak burç ise tüm kötü şöhretine rağmen İkizler.​

Buyur neresinden tutarsın🤣🤣🤣

Ben bütün tatlıları severim canım😂
Maddi durumunu bilemiyorum ama bir süre için çalışıp birikim yapman gerekebilir. Sermayeyi toplayınca hayellerinin peşinden koşabilirsin. Sevdiğin mesleği yapman çok önemli . Ben yapamıyorum malesef. Tasarımcı olmayı çok isterdim 😍 Ama bize y kuşağı olarak hep okuyup adam olmanın önemli olduğu dikte edildi😂
canım annem memur emeklisi babam da haeln çalışıyor o da memur 😘 inşallah bu bekleyişlerinin karşılığını çok güzel vericem onlara 🤗 🎁
he yaa aile ne derse doğrudur, büyüklere çemkirme, senden büyüklerin yanında çok konuşma onlar haklıdır :)

Çok sosyal yengeç erkekleri tanıyorum
Acayip hırslı ve güçlü bir burç sanıldığının aksine

FBI, seri katil ve psikopat eğilimi gösteren suçluların doğum tarihlerini açıkladı. Bu bilgiler doğrultusunda hangi burçtan ne kadar çok suçlu olduğu sıralandı ve 'en psikopat' burç belli oldu: Yengeçler. Suçtan en uzak burç ise tüm kötü şöhretine rağmen İkizler.​

Buyur neresinden tutarsın🤣🤣🤣
hırsları yok demedim ki canım evet hırslı ve çalışkanlardı ama bir kadının ruhundan anlamak mı :KK51:

canım annem memur emeklisi babam da haeln çalışıyor o da memur 😘 inşallah bu bekleyişlerinin karşılığını çok güzel vericem onlara 🤗 🎁
he yaa aile ne derse doğrudur, büyüklere çemkirme, senden büyüklerin yanında çok konuşma onlar haklıdır :)

hırsları yok demedim ki canım evet hırslı ve çalışkanlardı ama bir kadının ruhundan anlamak mı :KK51:
Yengeç erkekleri için anneci derler
Bizimki yay :63:

X