Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oy yaaaa 😍 ben kadınlar kulübünün pozitif enerjisine gerçekten inanıyorum canım,seni tanımayan insanlar o kadar içten dua ediyor ki 😍 inanamıyorum şu an o ilk günlerin aklımda canım ve o kadar mutluydun ki :KK61:o gün gelmiş inanamıyorum
Allahım analı babalı büyütsün bebeğim gözünüz aydın :KK37:

TUS a bu eylülde kesine yakın giricem canım ,aile hekimliği ilk tercihim olacak gibi
Aynen bir de geçip giden hayat var,hobilerime de yavaştan bir yön vermeli,belki para kapım onlar olur :)
sağlıklı beslenme danışmanlığı kursu da alıyorum temmuz sonu bitiyor

Ayy çok güzel ❤️ bir enstrüman mı çalıyorsun , koro gibi mi canım

sağol canımsum
doğru nerede doyum yaşayacağımız huzur bulacağımız değişkenlik gösteriyor 😌 çok zor olmasın ama hesap kitap olsun seviyorum, aslında pastane hayalim bile var 😂
sen ne iş yapıyordun canım?

:rolleyes: inşallah canım 😍
ne hobi olcak ne para kazanma yolum olcak onu da bulabilirsem mikkemmel olucak 😂
şu sosyal medyadaki tarif paylaşanlara da özeniyorum belki ilerleyip reklam alırsam o da gelir olur ya da evde elişi/ pasta yapıp satabilirim ona da yeteneğim var 😄
Yaaaaa canımmm ne güzell dedin oyle çok teşekkür ederimm evett allah razı olsun tanımadığım insanlar bilee dua almak öyle güzelkii herkese ayrı duamı bile ettimm
Evettt sizlerden diyetten sonra oldu herşey sizin şansınızlaa hamile kaldım o kesin🤩🤩

X