Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tom Jerry gibiyiz biz :deli:
Hosgeldin abla 🥰
Ben @Bar_na kaptanıma yatırıyorum paramı. :KK6:
Paralarini alacagim senin🤣
Sanki ışıl ışıl parlıyoruz 🧿🧿🧿
💖💖💖
Bir hafta gelmeyince hersey degisiyor
Hafta sonu zor oluyor adımları toparlamak ben de bugün zor topladım
Havada tuhafti gunduz cikabilseydim disari biterdi of

04.06.2022 cumartesi menum yarin fa kabak devam pazartesi sabah bakalım ne olacak 😊 Cordelia Cordelia Kaptan acıktık ya kabak tutmayı ben az çorba ekledim 🤪 Zipzip- Zipzip- 60kiloyum 60kiloyum

Eklentiler

• Screenshot_20220604-225031_YAZIO.jpg
    Screenshot_20220604-225031_YAZIO.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 19
Ne güzel yaa benimde küçükken hayalim kbb doktoru olmakyı kulagımı iyileştirmek için araştirmalar yapmak isterdim öle hayal edıyordum olmadi kızım doktor olmak istiyor ama ilerde degişebilir😄
İnşallah kısa zamanda iş bulursun doktor alımları çok şimdi istersen hemen girersin
Hayırlısı olsun 🥰🥰🥰😍
kulağında ne sorun vardı canım , küçükse değişir evet canım 😄 ben de modelist olmak istiyordum havalı havalı da söylüyordum soranlara 8-9 yaşımdayken :KK70: :KK70:
Aynen cnaım 😍 aslında düzenli işi olanlarınıza da özeniyorum ama düşünüyorum TUS 4 Eylül de ,ek yerleştirmeler aralık ayını buluyormuş, eğer bu TUS tan ortalama bir puan alırsam ama yerleşemezsem bir kez daha denerim, bu sürede aile hekimliğine geçsem şehir değişikliği beni zorlar, burada zor ama bakarım
Teşekkür ederim balım 😍

Hocam 😍 Günaydınlar, saygılar hürmetler 💐
Oyyyyyy :KK60: canım benim , mecburide de benden büyük insanların burcu hocam deyişinde o kadar duygulanıyordum ki
Benzer durumlar… ilk mesleğe başladığımda baya yaşı olan bir müdürümüz yüzümdeki mutsuzluğu fark etmişti ve bana demişti ki ‘bak dombik; şu hayatta eşinden boşanırsın ama işinden boşanamazsın. Eğer yaptığın işte mutlu değilsen yok yakınken değerli vaktini bunun için harcamaktan vazgeç. Yok devam edeceğim diyorsan keyif alacak bir motivasyon bul kendine.’ Bende öyle yapmaya çalışıyorum. En büyük motivasyonum da kendime ve aileme ayıracak bolca zaman bulabiliyor olmak, mesai bittiğinde iş defterini tamamen kapatabiliyor olmak☺️
Aslında bu mesleği seviyorum,bilgi paylaşma kısmını özellikle,yani bakın şu organ böyle çalışıyor bu hastalıkta şöyle oluyor vs diye açıklardım meraklı hastalara ,acil durumlarda iyi değilim biraz yavaş bir insanım mesela
en uygunu ve sakini aile hekimliği gibi görünüyor, ciddi ve acil hastalar nadir geliyor ama orda da çok derin düşünmezsem mutlu olurum örneğin tansiyon hastası bir hasta geliyor, önce tansiyon çıkmış sonra böbrek sorunu,diyabet vs, Allahım 8 kalem ilaç 😳 bu raporlu ilaçları reçetelerken içim gidiyordu var ya bu iyileşmeyecek hatta kötüye gidecek günü kurtarıyor diye 😢
Bi güleryüz görüp mutlu olan da çoktu :) ben de iyiyim o konuda 😂
Dediin gibi aile hekiliği de tek başına mutlu etmeye yetmez canım, eğitim vermek de hoşuma gidiyordu mesela 🤔

Iyi gezmeler Burcum♥️♥️
Ooohhhh missss iyi gezmeler bebiş
Çok teşekkürleeer çok güzel geçti 😍 dönüşte de Ayaş ta yolun kenarındaki minik bir köyü andıran dükkanlardan birinde çay içtik 😍

X