Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzum inşallah o ihtimal bertaraf olur en hafif şekilde atlatırsınız. Allah acil şifalar versin.

Selam kızlarr
İlk cuma bildirimimi yaparak yoluma başlıyorum.
Güncel kilo: 82.3
Gazabımız mübarek olsun
Selamlar şimdiden hayırlı uğurlu olsun
Cumayı yanlış yazmışım cuma 76.9 olacaktı
Fazla değil nasılsa halledersin veririsin
Ellerine sağlık canımm

Herkese hayırlı cumalar

Yagli hemde offff
Offfffffffffffffffff ki offffffffffff

Günaydın herkese
Uykusuz bir gece. Ve huzursuz bir ben. Bu Sabah yine artımı koruyorum. Bu defa başaramıcam sanırım. Pes etmek üzereyim
Pes etmek mi mefham hiç senlik değil bu bakış açısı hemen ayaklanıyor ve silkeleniyorsun herkesin yaptığının alasını yaparım ben diyorsun. Sakın sakın biz birlikte başaracağız

Çok teşekkür ederim saracım sağol.
Bizimde gayret etmemiz lazım ki gitsin bu kiloda,arada alacağız arada vereceğiz,moral bozmak yok mutlu olalım sevelim kendimizi bu çok önemli moralimizde çok iyi olsun.
Aynen moral olmazsa olmuyor stres vücutta ters tepiyor kilo verimini düşürüyor. O yüzden burada beraberiz motivasyonumuzu güçlü tutarak yağlardan kurtulacağız

Aynen moral olmazsa olmuyor stres vücutta ters tepiyor kilo verimini düşürüyor. O yüzden burada beraberiz motivasyonumuzu güçlü tutarak yağlardan kurtulacağız
Kesinlikle moral iyi olacak,stres yapmayacağız bir hedefimiz varsa ona kilitlenip devam edeceğiz.
Bendede öyle oldu,66 ile geldim buraya,öncesi gram gitmiyordu hareketsizlıkta vardı,sonra tarçınlı kahveyi gördüm deneyüm bunu dedim bir baktım kilo gidiyor.
Sonrada devamı geldi,sağolsun burada arkadaşlarında desteğiyle 14 kilo verdim,benim birde yaşta var menapoz derdi de var o çok sıkıntı yarattı bana.

tarçınlı kahve hakikaten iyi aklıma getirdin canım bir ara içiyordum çok da severim tarçını. Ama çok güzel vermişsin inşallah dilediğin kiloya da varacaksın eminim. Maşallah diyorum 14 kilo çok iyi

Piştikten sonra fincana alıp içine 1 çay kaşığıda hindistan cevizi yağı katıp içiyorum,bir kaç gün sonra vücutta etkileri belli oluyor.Tuvalette özellikle giden yağ belli oluyor.Hedefim 49 diyırumda eski kilom daha azdı 45 filandım.6 ayda verdim bunuda.

Aynen söylediğin gibi yapacağım ben de süper tarif oldu çok teşekkür ederim canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…