Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zipzip-
Kuzum kabul edersen tekrar tartıldım güncelleme yapabilir miyim ?
Cuma 56.2
Bugün 57
Kuzum estafurullah olurmu öyle,ben sana ancak destek verebilirim bu işi hep berabercene başaracağız zaten.
Ben bile neler öğrendim burada varya..
İnşallah ablacim senin varlığın yetiyor ,

Günaydın kızlar. Biz iyiyiz Allaha şükür ateşimiz çıkmıyor, öksürüğümüz azaldı. Alerjik bünyesinden dolayı burnunda ve genizindeki etler fazla büyük, o yüzden çok zorlandık. Haftaya da tahliller ve kontroller temiz çıkarsa biter bu hastalık işi inşallah

Sevindim canim

Oy canım yaa kas olmuştur inşallah
Dün sabah kaçtı ? :)
56.6 idi dun çok yedim , ya göbek gitsin tartı çok önemli diil takım olduğu için stres yaptm. Yeşilde sakin sakin takılırım:) inşallah gucleneyim. Ağır spor yapmıyorum skolyozum pilatinim var ona göre rahatlatici ve güçlendirici veriyor yine faydası oluyordur kaslara :) desteğin için teşekkür ederim

İnşallah düşer onlarda kaç yaşında canım,

Günaydın canim ❤
Daha iyi olmaniza sevindim

Kuzum 300 gram çok fazla değilki cumaya kdar zaten gider buda.

Günaydın canim ekledim Masterfite

Aaa hadi tartil ekleyelim
Tamam gidiyorum tartılmayaaa

Hımm 700 gr gelmiş o zaman belki kaloriyi biraz arttırman gerekiyordur canım 1.200 öneriyor en azından diyetisyenler bi say istersen bebeğim
Aa ne demek her zaman
Tabi cnm burda çok ağır spor yapan yoktur zaten sen çok iyi videolar da yapıyorsun maşşşallahh benim minervama

Bakalım yavaş yavaş düzene girer yok kalorim iyi aşağı yukarı hesaplıyorum . Surecimiz uzun hepimiz fit olucaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…