Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen Cuma : 84,8 kg
Pazartesi: 85,4
Bugün 84,5
Cumadan bugüne fark: 300 gr
Fark: %0,35
Zipzip- Zipzip- North River North River @Bar_na
Artilar gitmis canim tebrikler
Taşınma işine var canım daha temmuzda olacak. Bu hafta biraz alışma dönemi gibi geçti benim uzun süredir diyet yapmayinca.eksimden hiç memnun değilim haftaya daha çok asılmak istiyorum. İzin varsa kırmızıda kalmak istiyorum.
Olmaz kirmizinin kontenjani doldu mecbur mavi olacaksin :KK70: canim takimlari biz secmiyoruz kaptanlar her hafta degisiyor onlar bizi seciyor
Severim ben onu 🥰🥰🥰🥰
Sağlık mutlu ömür alsın
Hep böyle mutlu bir annesi olsun🤗🤣
Amin canım hepimiz icin mutluluk dolu olsun
Gunaydin kizlar

Gecen cuma 68
Bugun 67,3
Fark: 0,700 kg

Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
@ummhnisa
Oo eksi gelmis hemde ne guzel eksi
Ben sabah tartildim fotoyu atmaya hazır hissetmedim kendimi ama artık kacamayacagim 😭

Zipzip- Zipzip- masterfit canım hadi bismillah
60 i gormeden bas gaza tatlim dondun sahalara

günaydınnn :KK200:

ilk kilo bildirimimi yapıyorum. kaptanım ben masterfitte olabilirim :) Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

IMG_5037.jpg

Artilar gitmis canim tebrikler

Olmaz kirmizinin kontenjani doldu mecbur mavi olacaksin :KK70: canim takimlari biz secmiyoruz kaptanlar her hafta degisiyor onlar bizi seciyor

Amin canım hepimiz icin mutluluk dolu olsun

Oo eksi gelmis hemde ne guzel eksi

60 i gormeden bas gaza tatlim dondun sahalara
Onu öğrendim de bilmemki gönlüm kırmızıdan yana demekki 🤣🤣 en çok kilo veren kirmizi takim kaptani oluyor demi haftaya halledeyim şu işi 🤣🤣

Kesinmi peki o şüphe durumu.
Yok kesin değil. Ateşli olduğu için sağlıklı olmadı ölçümleri. Şimdi herşey kontrol altında, bugün boğaz ve kulak ile alakalı bir kontrolümüz olacak. Bir süre sonrada hemogram ve enzimlerde yüksek çıkan değerler için yeniden tahlil vereceğiz.

Yok kesin değil. Ateşli olduğu için sağlıklı olmadı ölçümleri. Şimdi herşey kontrol altında, bugün boğaz ve kulak ile alakalı bir kontrolümüz olacak. Bir süre sonrada hemogram ve enzimlerde yüksek çıkan değerler için yeniden tahlil vereceğiz.
Anladım inşallah her şeyi tahlillerifilan iyi çıkarda ameliyatada gerek kalmaz.

X