Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok üzgünüm burdan kopmak hiç istemem. Ama şuanki şartlarım buna elvermiyor oyle ki artik gece bile girip yazamıyorum menümü sporumu. Bu da beni rahatsiz ediyor
Firsat buldukca gel yine
Sarııııııııı
Tamam Burcum ekledim sariya
Kızlar Slimpack toz içecekle protein barım geldi valla çok beğendim tadını :)
Takviye vitamin ve protein olarak bazı günler kullanıcam inş
Faydası olur insallah canim
Afiyet olsun Şiramm ❤

Çok üzgünüm burdan kopmak hiç istemem. Ama şuanki şartlarım buna elvermiyor oyle ki artik gece bile girip yazamıyorum menümü sporumu. Bu da beni rahatsiz ediyor
bence gel büşra. istersen yapabilirsin. koparsan kilo alırsın. hem sohbet ediyoruz. bak ben de aşırı gelemiyorum ama uğruyorum.

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim canım doğrudur valla, evden birkaç saatliğine çıktığımızda bile yorgun argın geliyoruz eve. Hazır misafirleri de göndermişken güzelce dinlen, iyi ol, dinç ol. Çünkü senin desteğine ihtiyacı olan bir ailen var

Çok geçmiş olsun. Şükür iyi geçmiş. Akşam gel kahve içelim. Gececi kahveciler 22 de buluşalım Zipzip- Diyet Salata Kahve __Kokusu 60kiloyum aypare ackerman O oya17 She-Raa erenmothers unuttuklarimi etiketleyin kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…