Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam Burcum ekledim sariya

Faydası olur insallah canim

gıda takviyelerinin faydası diğer şeyleri de yeterli ve dengeli tüketince oluyor tabi cnm, öğün yerine geçiyor dese de bence gerçek gıdanın yerini tutamaz
ama inşallah daha sağlıklı olmama ve görüntümü iyileştirmeme katkısı olacak canım teşekkür ederim

tamam ben de latte karamel aromalı tozumu içerim

01.06.2022 menum karışıkti yazmamıştım Şöyleki
Öğlen: Tavuk tantuni yarım lavaş ayran salata
Aksam : 2 kaşık kısır 1 kalem börek 1 tuzlu kurabiye 2 çatal pasta yedim çayla oğlumun arkadaşının d.gunu ne gitmiştim tadımlık yedim
Ara: 5 erik ve 5 çilek yemiştim gitmeden s.gunune
3 gündür aralıklı oruç yapıyorum eksi helirim adimlarima da dikkat ettim eksi geliyor zaten ama inşallah iyice spor yapayım sabah belki güzelleşir eksim
Cordelia Zipzip- North River

Afiyet olsun canim❤

Bu arada dünkü menünü paylaşmadın

afiyet olsun canım güzel toparlanış

Yavrular emiyor canım 2 anneyi besliyorum bir de sokaktaki kediler var.
ben de apartmanın etrafındaki kedilere mama veriyorum. bir tanesi çok ilginç. zannedersin konuşuyor bir acayip. çok açıkgöz. aslında dış görünüş olarak en güzeli o ama bana çok yaman geliyor beni tanıyor. görünce hemen yüksek sesle konuşarak geliyor. bir tuhaf ahahahhaha

bir an tantuni istedi canım

Hayırlı akşamlar

Hiç gelemedim bugün. Kızım diş çıkarıyor ve sürekli kucağımda olmak istiyor. Ve hep ayakta idim. Aslında o kadar yürüdüm ki bugün evde ama saati falan takmayı düşünemedim.
Sabah da nasipse 6 buçukta evden çıkacağız 6 gibi tartılırım inşallah. Tabi artık sabah erken saatte nasıl olur tartıda o rakam bilemem
Zipzip-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…