Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam Burcum ekledim sariya💛💛

Faydası olur insallah canim🥰🥰
😍
gıda takviyelerinin faydası diğer şeyleri de yeterli ve dengeli tüketince oluyor tabi cnm, öğün yerine geçiyor dese de bence gerçek gıdanın yerini tutamaz 😍
ama inşallah daha sağlıklı olmama ve görüntümü iyileştirmeme katkısı olacak canım 😍 teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun. Şükür iyi geçmiş. Akşam gel kahve içelim. Gececi kahveciler 22 de buluşalım Zipzip- Zipzip- Diyet Salata Diyet Salata @Kahve __Kokusu 60kiloyum 60kiloyum @aypare ackerman @oya17 @She-Raa @erenmothers unuttuklarimi etiketleyin kızlar
tamam ben de latte karamel aromalı tozumu içerim 😀

01.06.2022 menum karışıkti yazmamıştım Şöyleki
Öğlen: Tavuk tantuni yarım lavaş ayran salata
Aksam : 2 kaşık kısır 1 kalem börek 1 tuzlu kurabiye 2 çatal pasta yedim çayla oğlumun arkadaşının d.gunu ne gitmiştim tadımlık yedim
Ara: 5 erik ve 5 çilek yemiştim gitmeden s.gunune
3 gündür aralıklı oruç yapıyorum eksi helirim adimlarima da dikkat ettim eksi geliyor zaten ama inşallah iyice spor yapayım sabah belki güzelleşir eksim 😊
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- North River North River

Afiyet olsun canim❤

Bu arada dünkü menünü paylaşmadın

Aksam : 2 kaşık kısır 1 kalem börek 1 tuzlu kurabiye 2 çatal pasta yedim çayla oğlumun arkadaşının d.gunu ne gitmiştim tadımlık yedim
3 gündür aralıklı oruç yapıyorum eksi helirim adimlarima da dikkat ettim eksi geliyor zaten ama inşallah iyice spor yapayım sabah belki güzelleşir eksim 😊
afiyet olsun canım güzel toparlanış 🥰

Yavrular emiyor canım 2 anneyi besliyorum bir de sokaktaki kediler var. 🤗
ben de apartmanın etrafındaki kedilere mama veriyorum. bir tanesi çok ilginç. zannedersin konuşuyor bir acayip. çok açıkgöz. aslında dış görünüş olarak en güzeli o ama bana çok yaman geliyor 😂 beni tanıyor. görünce hemen yüksek sesle konuşarak geliyor. bir tuhaf ahahahhaha 😄

bir an tantuni istedi canım 🤩

North River North River Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

2 Haziran Perşembe
Sabah 9
Yoğurtlu meyve salatası (bademli)

Ara 13
Sütlü kahve

Akşam 17
Kıymalı kabak sote ve yoğurt

Su 3 litreyi geçti
Adım 11221
93333E50-AA7A-4EFB-911F-0C4C4820AA69.jpeg

Hayırlı akşamlar 🌸

Hiç gelemedim bugün. Kızım diş çıkarıyor ve sürekli kucağımda olmak istiyor. Ve hep ayakta idim. Aslında o kadar yürüdüm ki bugün evde ama saati falan takmayı düşünemedim.
Sabah da nasipse 6 buçukta evden çıkacağız 6 gibi tartılırım inşallah. Tabi artık sabah erken saatte nasıl olur tartıda o rakam bilemem🥲
Zipzip- Zipzip-

X