Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok erken degil mi pastelfitim🙈
Evet erken, az salata yiyeyim bari😂
Benim torunlar da geçen ay peşpeşe kaza geçirdiler, sadaka dağıt canım 😔
Geçmiş olsun canım 😔
Akşamda yerim yeterli gelir bana,eşimde kızıyor artık yeter diyor:)) :KK200:

Eve gelincede böyle seviliyor tabi ne güzel.
Keşke eşimde evet desede sahiplensem bende,ancak müstakil ev olursa olacakmış :KK67::KK67::KK67::KK67:

Çok erken değilmi pastelcim geceye kadar çok süre var daha

Ne mutlu sana arkadaşım.
Salata yiyeyim canım😍
Eline sağlık canım 😍

Çok teşekkür ederim🤲🏻Çok şükür iyi sivri yere gelmiş açılmıs bıraz 😞bu yaşına kadar olmayan seyler birinci sınıfa basladı bir sene içinde ıkı kere yaralandı üst üste biraz ağır geldi bize de
Geçmiş olsun canım🙏Maalesef böyle şeyler oluyor , Allah beterinden saklasın canım😔

Hosgeldin Anlat hemen neler oldu?
Hoşbulduk canım 💋 20 Mayıs cuma günü yatırdı.haftasonu evde kalalım dedik kabul etmedi.23 Mayıs da öğleden sonra ameliyata girdi.ertesi gün çıkardılar.burunda ki eti aldılar.fazla kemiği kırıp çıkardılar.diger sivri olan kemiği torpulediler.bu ay sonuna da kontrol için gün verdi.simdilik bir sorun yok.dikisler için ise ya burundan kendisi düşer yada yutarsınız dedi dikiş ipi bekliyoruz😂

İyi akşamlar benim yoğunluğum bitecek gibi değil. Diyete devam etmeye calisacagim ama bir süre buralarda olamayacagim. Yarin bildirim yapacagim 😌☺️

Zipzip- Zipzip-

Dünkü menüm
Sabah 1 dilim labneli ekmek, nescafe, zeytin, domates, peynir

Oglen dondurma

Akşam 20.30
1 dlm pasta
1 küçük poğaça
3 yk kisir
Çay

Adimlar 14bin Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20220602-181037.png
    Screenshot_20220602-181037.png
    137,5 KB · Görüntüleme: 19
İyi akşamlar benim yoğunluğum bitecek gibi değil. Diyete devam etmeye calisacagim ama bir süre buralarda olamayacagim. Yarin bildirim yapacagim 😌☺️

Zipzip- Zipzip-

Dünkü menüm
Sabah 1 dilim labneli ekmek, nescafe, zeytin, domates, peynir

Oglen dondurma

Akşam 20.30
1 dlm pasta
1 küçük poğaça
3 yk kisir
Çay

Adimlar 14bin Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canim kolay gelsin❤

X