Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yorumuna bayıldım ❤

hoş geldin aramıza inşallah hedeflediğin kiloya çok çabuk ulaşırsın

Kilondan şikayetciysen seni hırslandırmak için söylemiştir tatlım görüyorum ki başarmış şaka maksatlıdır çok da takılmamak lazım. Biz kadınlar her zaman her halimizle çiçek gibiyiz önemli olan kendimizle barışık olmak diğer şeyler hallolur

Kizlar iyi aksamlar. Daha once burda deneme suresine baslayip devam edememistim. Acaba tekrar katilabilir miyim? Zipzip- Cordelia
bana etiket yok mu

canım hoşgeldin pika pikaaaaa

Hoşbuldum Diyet Salata Mamoru o profilde ki okuldan koşa koşa ay savaşçısı izlemeye giderdim okul 2 45 de bitiyordu 3 15 de başlıyordu o da heralde
yok canım Kuroshitsuji diye bir animede Sebastian onu çok seviyorum
Ama Ay Savaşçısı ben de hep izlerdim kuzum küçükken de

animeler hayal gücünü besliyor ve gerçek filmlerden daha çok görsel şölen var bence ve duyguların abartılı ifadesi daha hoş geliyor

Zipzip- Cordelia North River minerva1988

1 Haziran çarşamba
Kahvaltı 10.00
1 d peynir 4 zeytin
1 tk acuka 2 d sucuk
1 d tambuğday kızarmış tereyağlı

Öğlen 13.30
6 kaşık tambuğday makarna
4 kaşık sarımsaklı yoğurt
1 çk salça sos

Ara 16.00
4 kare eti karam

Akşam 19.00
Avuç içi kadar peynirli börek
1 küçük kare baklava
(Bugün veli toplantısı dönüşü çok açtım, hazırda olanı yedim üzgünüm)

Su 2,5 lt

Spor
50 dk normal yürüyüş
Adım 8.681

Eklentiler

• 27A14AD6-B2EB-4EB0-88A4-10AA157B228F.png
    268,1 KB · Görüntüleme: 21
Canım ben de daha ziyade bilimkurgu fantastik filmler izliyorum. O türde kitaplar okuyorum.Tüm gün gerçeklik içindeyiz zaten.Biraz da realitenin dışına çıkalım nefes alalım Ben yarın başlayacağım spora inşallah şekeri de keserim Diyet Salata ben sporuna mani olmayayım iyi geceler tatlım

harikasın canım doğru valla
ben şekeri kesmiyorum cnm kolay gelsin sana
ayy ara vererek yapıyorum ağırlık fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…