Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sagol handem:)

Canim az az başla birden yuklenme derim ben. Ben 1.5 sene olmadan baslamadim çünkü benim dikislerim gec iyilesiyordu
Bir yıl olmaya az kaldı benim de . İnternetten bakayım, hafif olan hareketleri yapsam yeter ilk etapta
Tabi yavaş yavaş, bir de yeni sezeryan olanlara özel videolar var mesela pilatesannesi’nde falan, o şekilde ara youtube’da falan. Öyle olunca riske girmemiş olursun
İnstagramım yok ama YouTube tan bakayım canım teşekkür ederim

29 mayıs menüsü

Sabah
Omlet, domates salata, nescafe, 3 top peynir, 4 5 zeytin

Oglenden sonra 1 kase mercimek corbasi vardi

16.20
Turk kahvesi bitter çikolata

19.00
Yarim tabak kiymali patates yemegiy
Yarim tabak pilav
Salata ve yoğurt

30 mayis menüsü

Sabah 1 dilim kek nescafe

Oglen 1 bardak muzlu kefir, 5 badem

15.45
Turk kahvesi
2 hurma topu

18.30
Kiymali patatese bezelye ekledim, 1 tabak yedim
Salata yoğurt
1 dilim ekmek

Zipzip- Cordelia ummhnisa

Herşey çok güzel olacak diyor
Ayyy inşallah niye boyleyim bilmiyorum. Stresten kalbim kut kut atiyor. Gece uyku uyumuyorum. Ev mevzusuna birden cok aşırı takildim. Halbuki kitlik mi var ev buluruz elbet. Ama birini kaçırdık ya cok icime oturdu. Varmis bunda da bir hayir diyorum dilimden ama icime soz geciremiyorum

Bütün ilgi kardeşte olunca kıskanmasıda gayet normal bu durumda.
Evet annemi istiyorum seni istemiyorum diyor kardeşine. Yarin okulda erken dogumgunu kutlicaz pasta siparisj verdim. Normalde temmuz 11 dogumlu. Ama butun arkadaslari kutladigi için o da çok merak ediyordu. Umarim biraz olsun mutlu olur. Benimde vakit ayirmam lazim bireysel

Allah aşkına bu nası güzel anlatmadır yaa çıldırıyorum
Cdden öylee ilk yediğimizde oohhhh maygattttt didim,adamlar bide bildiğin çay tepsisinde getiriyorlar.
Bakk şöleeee anlatayımmmm..

Altta sumakla özene bezene söğüş dilimlenmiş soğanlar yerlerini alıyorlar,üstünde adana köfte gururla gel beni yii diyor,yanında şiş tavuk koltuğuna kuruluyor,onun yanındada şiş etler bütün azametiyle ben burdayım diyor.
Sonracıma tabak içnde lavaşlar koşa koşa sana gliyor,hem sade hem acılı gel beni yii diyor.
Yanndada şalgam içersen tabi,ben kola alıyorum afiyetle yiyip çıkıyoruz sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…