Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam 🙋🏻‍♀️🌱
Gundemim çok yoğun.
Küçüğün bezini dün cikardim. Surekli pesindeyim 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ wc egitimi vermeye çalışıyorum. Bir yandan ev işleri...

Bir yandan ev bakiyoruz
Selam hoş gedin,bezden kurtulursa süper olur,biraz zaman alacaktır mutlaka,başka yere yaparsada sakın kızma olurmu ona anlayacağı şekilde anlat ki oda blsin bunu.
Bulabildiniz mi evi peki.

Selam hoş gedin,bezden kurtulursa süper olur,biraz zaman alacaktır mutlaka,başka yere yaparsada sakın kızma olurmu ona anlayacağı şekilde anlat ki oda blsin bunu.
Bulabildiniz mi evi peki.
Abla dun aksamuzeri actim. Şuan hic umut yok, altına yapıyor ama farkinda değil gibi. 3 4 gün sabretcem kızıp birşey demiyorum inşallah ogrenir.

Ah bir tane evi cok beğendik ertesi gün tekrar bakalim dedik satilmisti. Yine bir tane vardi bugun tekrar gidip bakacağım oda satilmadiysa 😔

30 mayis adimlarim : 10797 Cordelia Cordelia

Gece cok ugrastim girmek icin site bakima alinmişti . Birazdan menulerimi yazcam

Eklentiler

• Screenshot_20220530-220526.png
    Screenshot_20220530-220526.png
    142,5 KB · Görüntüleme: 25
Abla dun aksamuzeri actim. Şuan hic umut yok, altına yapıyor ama farkinda değil gibi. 3 4 gün sabretcem kızıp birşey demiyorum inşallah ogrenir.

Ah bir tane evi cok beğendik ertesi gün tekrar bakalim dedik satilmisti. Yine bir tane vardi bugun tekrar gidip bakacağım oda satilmadiysa 😔
Daha yeni başlıyor çok normal bunu yapması,biraz zaman vereceksin ona alışacak mutlaka.
İnşallah bu sefer ki satılmazda alırsınız buşracım.

Sende öylesin demek ki,iştahlı olmak böyle bişi herhalde :KK53: bayramda k.valide k.peder filan memleke gittiler gezi amaçlı gidiyomde yemek yiyim bari dediii :KK70::KK70:
Yemek çok güzel bir şey abla 😋 benim dönem dönem değişiyor. Bazı dönemler tatlı isteğim çok yoğun oluyor, bazı dönemler de ekşi ya da sadece et yeme isteği. Kebap dönemi falan 🤣 sebze dönemi nadiren oluyor 🤣

Yemek çok güzel bir şey abla 😋 benim dönem dönem değişiyor. Bazı dönemler tatlı isteğim çok yoğun oluyor, bazı dönemler de ekşi ya da sadece et yeme isteği. Kebap dönemi falan 🤣 sebze dönemi nadiren oluyor 🤣
Mutlaka güzeldir nye ben bu duyguları yaşamıyom öyle yaa,belkide damak zevkim yok ondsn herhalde.
Canım çekmiyormu hiç elbette çekiyor ama illa yiyeyim demiyorum :confused: dışarda yemek yemeyi severim mesela bazen eşimle sipariş veririz yerim onu :KK53: hani diyorum ya nikahı bastım diye gofrete bendeki aşkta bu gofret işte :KK70:

Amcamlara gideceğim 1-2 saat yokum gelirim🥰🥰
Görüşürüz canım🥰
Hahahahha o eski halimdennn😜😜😜
Ben biraz vereyim kiloyu 65 den sonra kaslara başlayacağım canım💃💃

Hahhah sen benim her öğünde 1 ekmek yediğimi duysan ne tepki verirdin acaba🙈🙈

Offff süper görünüyor👏👏👏

Hahha gençlerde kayınvalideme diyorum
Sırf zayıflamak için sigaraya başlayacağım😆😆

Geçmiş olsun canım🤲

Mutlu yaşların olsun canım😘

Geçmiş olsun canım🤲
Yaa bi kere sigara, bir kokoreçin, bir işkembenin verdiğini sana veremez. O yüzden yiyerek zayıflamak en iyisi🤩
Selam 🙋🏻‍♀️🌱
Gundemim çok yoğun.
Küçüğün bezini dün cikardim. Surekli pesindeyim 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ wc egitimi vermeye çalışıyorum. Bir yandan ev işleri...

Bir yandan ev bakiyoruz
Kolay gelsin canım, gece bağlamıyosun değil mi? En önemli nokta o. Kızlar çabuk bezden çıkıyo zaten. Ayy🙈kızım 1 günde bezden çıkmıştı ve bir kere kaçırmıştı. Oğlanı 5 ay uğraştım olmadı, yuvada öğretmen çıkarttı sağolsun😂

Sık sık wc’ye oturt hayatım, öğrenir 🧿
Hayırlısı olsun canım, o zaman taşınma da var gündemde😍

Daha bizim evde satılmadı. Kendi kendime cok stres yapmaya basladim 😞 mideme vurdu..
İnşallah kolayca alışır birkaç güne
Şimdi ev satılmadan da ev almak zor tabi,sizin ev için gelen flan oluyordur mutlaka.
Alışır annesi biraz zamana ihtiyaç var sadece.
Torundada aynı sı oldu sürekli çamaşırına yapmış sonra annesi ona lazımlık aldı sık sık ona oturdu,mesela büyük tuvaetini yapınca beraber götürüp dökmüşler.
Sonrada tuvalete gitmeye başladı orada devam etti alıştı sonra.

Görüşürüz canım🥰

Yaa bi kere sigara, bir kokoreçin, bir işkembenin verdiğini sana veremez. O yüzden yiyerek zayıflamak en iyisi🤩

Kolay gelsin canım, gece bağlamıyosun değil mi? En önemli nokta o. Kızlar çabuk bezden çıkıyo zaten. Ayy🙈kızım 1 günde bezden çıkmıştı ve bir kere kaçırmıştı. Oğlanı 5 ay uğraştım olmadı, yuvada öğretmen çıkarttı sağolsun😂

Sık sık wc’ye oturt hayatım, öğrenir 🧿
Hayırlısı olsun canım, o zaman taşınma da var gündemde😍
Valla bizde işler karisik şuan ahaha 😂🤣
Buyuk kizimda ara ara wc oturtup en son kendi tuttugunu fark ettigimde başlamıştım. Ve kabizlik yasadigi icin önce kakayi ogrenmisti 🙊 küçüğüm maşallah gizli sakli yapiyor işin içinden nasil cikacagim bilmem. Dün gece son bezimizide taktik artik işemeli sicmali ayinler gece de devam eder gibi 🤭😂😂😂

Mutlaka güzeldir nye ben bu duyguları yaşamıyom öyle yaa,belkide damak zevkim yok ondsn herhalde.
Canım çekmiyormu hiç elbette çekiyor ama illa yiyeyim demiyorum :confused: dışarda yemek yemeyi severim mesela bazen eşimle sipariş veririz yerim onu :KK53: hani diyorum ya nikahı bastım diye gofrete bendeki aşkta bu gofret işte :KK70:
Gofret mi 😂ben şu an Adana’yı elden geçiriyorum kafamda😂

Şimdi ev satılmadan da ev almak zor tabi,sizin ev için gelen flan oluyordur mutlaka.
Alışır annesi biraz zamana ihtiyaç var sadece.
Torundada aynı sı oldu sürekli çamaşırına yapmış sonra annesi ona lazımlık aldı sık sık ona oturdu,mesela büyük tuvaetini yapınca beraber götürüp dökmüşler.
Sonrada tuvalete gitmeye başladı orada devam etti alıştı sonra.
Ben direkt klozet adaptorune oturtuyorum istekli onda sorun yok. Sorun henuz tuvaletinin geldigini anlayamiyor sanırım

X