Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şans olsa bende gofreti yiyor olacaktımm şu anda :KK70: :KK70:
Bak hala gofret diyo😂
Ayyy inşallah 😍 niye boyleyim bilmiyorum. Stresten kalbim kut kut atiyor. Gece uyku uyumuyorum. Ev mevzusuna birden cok aşırı takildim. Halbuki kitlik mi var ev buluruz elbet. Ama birini kaçırdık ya cok icime oturdu. Varmis bunda da bir hayir diyorum dilimden ama icime soz geciremiyorum
Normal duygular bunlar, hallolur hepsi 🙏

Cdden öylee ilk yediğimizde oohhhh maygattttt didim,adamlar bide bildiğin çay tepsisinde getiriyorlar.
Bakk şöleeee anlatayımmmm.. :KK53:

Altta sumakla özene bezene söğüş dilimlenmiş soğanlar yerlerini alıyorlar,üstünde adana köfte gururla gel beni yii :KK70: diyor,yanında şiş tavuk koltuğuna kuruluyor,onun yanındada şiş etler bütün azametiyle ben burdayım diyor.:rolleyes:
Sonracıma tabak içnde lavaşlar koşa koşa sana gliyor,hem sade hem acılı gel beni yii diyor.:KK73::KK73::KK73:
Yanndada şalgam içersen tabi,ben kola alıyorum afiyetle yiyip çıkıyoruz sonra :KK55::KK55::KK70::KK70:
Ayyy naapsak , hadi kalkın Adana’ya gidiyoruz😂

Evet annemi istiyorum seni istemiyorum diyor kardeşine. Yarin okulda erken dogumgunu kutlicaz pasta siparisj verdim. Normalde temmuz 11 dogumlu. Ama butun arkadaslari kutladigi için o da çok merak ediyordu. Umarim biraz olsun mutlu olur. Benimde vakit ayirmam lazim bireysel
Yeni yaşı kutlu olsun sağlık huzur getirsin ona.
İlk defamı kutlayacak okulda ne kadar mutludur şimdi varya.
Benim torunda okulda kutlama istiyormuş annesi yapacak bakalım,bizimde temmuz 8.

Görüşürüz canım🥰

Yaa bi kere sigara, bir kokoreçin, bir işkembenin verdiğini sana veremez. O yüzden yiyerek zayıflamak en iyisi🤩

Kolay gelsin canım, gece bağlamıyosun değil mi? En önemli nokta o. Kızlar çabuk bezden çıkıyo zaten. Ayy🙈kızım 1 günde bezden çıkmıştı ve bir kere kaçırmıştı. Oğlanı 5 ay uğraştım olmadı, yuvada öğretmen çıkarttı sağolsun😂

Sık sık wc’ye oturt hayatım, öğrenir 🧿
Hayırlısı olsun canım, o zaman taşınma da var gündemde😍
kokoreç miii:KK70: bak::KK70::KK70:D

Hahahahha o eski halimdennn😜😜😜
Ben biraz vereyim kiloyu 65 den sonra kaslara başlayacağım canım💃💃

Hahhah sen benim her öğünde 1 ekmek yediğimi duysan ne tepki verirdin acaba🙈🙈

Offff süper görünüyor👏👏👏

Hahha gençlerde kayınvalideme diyorum
Sırf zayıflamak için sigaraya başlayacağım😆😆

Geçmiş olsun canım🤲

Mutlu yaşların olsun canım😘

Geçmiş olsun canım🤲
şimdi kaçsin hande:)

Hahahahha o eski halimdennn😜😜😜
Ben biraz vereyim kiloyu 65 den sonra kaslara başlayacağım canım💃💃

Hahhah sen benim her öğünde 1 ekmek yediğimi duysan ne tepki verirdin acaba🙈🙈

Offff süper görünüyor👏👏👏

Hahha gençlerde kayınvalideme diyorum
Sırf zayıflamak için sigaraya başlayacağım😆😆

Geçmiş olsun canım🤲

Mutlu yaşların olsun canım😘

Geçmiş olsun canım🤲
hee iç sigaraa ben geçen temmuzdan beri ara ara içiyorum kilo veremiyom hiç faydasi yok:KK70:

Yeni yaşı kutlu olsun sağlık huzur getirsin ona.
İlk defamı kutlayacak okulda ne kadar mutludur şimdi varya.
Benim torunda okulda kutlama istiyormuş annesi yapacak bakalım,bizimde temmuz 8.
Evet okulda ilk kez kutlanacak. Ama şuan pek doğumgününü dusunmuyor akli fikri bizde sanki. Kardesi aşırı kiskaniyor. İnşallah cok mutlu olur ve wc işimiz bitene kadar da surer amin 😅

Evet okulda ilk kez kutlanacak. Ama şuan pek doğumgününü dusunmuyor akli fikri bizde sanki. Kardesi aşırı kiskaniyor. İnşallah cok mutlu olur ve wc işimiz bitene kadar da surer amin 😅
Kıskanma var tabi gayet normal aklı kalıyor onunda,biter merak etme her çocuk farklı oluyor kardeşler arası bile yani.

X