Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anladım o zaman yapacak bişi yok demek ki,sende kendini çok yorma bari,yardım edecek biri varmı yakınında onun bile faydası olue en azından.

Anladım o zaman yapacak bişi yok demek ki,sende kendini çok yorma bari,yardım edecek biri varmı yakınında onun bile faydası olue en azından.
Pasta ,kurabiye, tuzlu esim getirecek bende meze tarzi bi kac birsey hazirlarim. Simdi evin temizligini bitirdim . 15.00 gibi de annem gelecek ben hazırlık yaparken kizimla ilgilenir

Pasta ,kurabiye, tuzlu esim getirecek bende meze tarzi bi kac birsey hazirlarim. Simdi evin temizligini bitirdim . 15.00 gibi de annem gelecek ben hazırlık yaparken kizimla ilgilenir
Hazır varmış en güzeli zaten,annende torunuyla ilgilenir sende rahatça hallesdersin işlerini,kolay gelsin sanada .

Yoldaydım yazamadım kuzular kilo veren arkadaşlarım tebrikler veremeyen sabit arkadaş varsa üzülmeyin sakın cuma fazlası ile gider
Sarı takımdayım ama yine de evden çıkmadan sabah tartıldım
-550 gr
Zipzip- North River

Eklentiler

• A8B42BD1-5148-4D13-9180-00F0F4340FFD.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 23

Ben attim tarti resmini

Kaptanım ödem çayını suyunu pek beceremiyorum ben. Onun yerine bol su ve bol yürüyüş yapsam, karbonhidratı da azaltsam işe yarar sanki

Kaptanım ödem çayını suyunu pek beceremiyorum ben. Onun yerine bol su ve bol yürüyüş yapsam, karbonhidratı da azaltsam işe yarar sanki
Aslında içsen çok faydasını görürsün,maydonoz ve limonu 1 lt suya kat,içinede kabuk tarçın nane ilave et,gün içinde su niyetine içeceksinbunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…