Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Off kızlar ya ayarsizca yediğim için zamanında çok pişmanım :KK43: şu anda bu kadar çok engellemek kendimi çok üzüyor m regl de gecikti aklımda , kalbim hep sağlıksız şeylerde. 8 yıldır tanıdığım memurumuz kadın hep çok fit ama okulda pasta olur çatalın ucuyla yer hep düzenli sporunu yapar . Benim çok fazla kilom olmadı en fazla 62 yıl fln gördüm ama orantısız vücudum hep üstten aliyorum. Ömrüm al verle geçiyor ve bundan çok sıkıldım m haftalık dengeleseydim bu kadar mutsuz olmayatim şimdi. Öyle içimi dökmek istedim
Hepimiz istahliyiz bu son kilo veriş olsun verince tutalım agzimizi
Al benden de o kadar, ne iştahmış yaa🤦‍♀️Benimde üstüm çok altım yok, dolayısıyla orantılamak için daha çok kilo vermek gerek çünkü hala üstte var🙈

Cnm hep cumaları eksi geldin diye hatırlıyorum 😘 bu hafta da sabit gel nolur yani hani çok çok zorlanırsan
ya da küçük bi artı olur :KK66:
Cumaya eksi gelirim diye düşünüyorum canım, haftasonu işi bozuyor. Daha düzensiz ve çok yiyiyorum. Kilo azaldıkça vermek zorlaşıyo maalesef. Şu yoğunluğum bitsin günlük sporuma döneceğim. Hiç bırakmayı düşünmüyorum🙏

Zipzip- Zipzip- North River North River Cordelia Cordelia

8.200 adım
1653854780818692260487680272828.jpg

IMG_20220529_230449.jpg

Selam kızlar. Saatlerdir doktor araştırıyorum, antibiyotik kullanmasına rağmen çocuğumun ateşi 39 a çıktı. Bir prof buldum bakalım, yarın götüreceğim. Annemide çağırdım artık. Çok kötü hissediyorum kendimi, enerjim bitti artık şu hastalıklardan.
Çok geçmiş olsun canım neyi var çocuğun

Oy oy misafir ağırlamış yemekler yapmış sohbetler yapmış yine 😘 ama iyi gelmiştir cnm terapi gibi oluyor sana 😍
İyiyim cnm annemle yürüdük çay içtik geldik 😘 hava çok güzel bu yıl yaz vaktinde geliyor gibi

:KK74:cnm geçmiş geçmişte kaldı
Ben şahsen bir çatalla doyamıyorum ama bir porsiyonu bitirince de gün içinde denegelemek lazım bi de her gün yapmamak lazım 😆 bakalım hayırlısı cnm bakıcaz artık 😆
Sen de çok kilolu olmamışsın ki :KK66:
Kuzum sıkıntım şu üst taraftan alıyorum kocaman göbek ve meme :) itici görünüyor

Selam arkadaşlar
Menüm
Sabah
Yumurta zeytin maydonozdan oluşan bir omlet 2 dilim tb ekmek
Domates salatalık
Öğle
Domates biber salatalık 2 dilim ekmekten oluşan sandviç yeşil çay
4 yk pirinç pilavı 2 parça haşlanmış tavuk
Salata
8500 adım
4 litre su
Bu kadar🥰
Afiyet olsun canım❤
:olamaz: uyumuşum utancımdan paylaşamiyorum. Bugun Pazara gittim temizlik yaptım yoruldum ama adım 4700 daha.

28 Mayıs spor
8.264 adım. 826 puan
North River North River
8000 ı tamamlamıssın ya yeter kaptanım❤
Selam kızlar. Saatlerdir doktor araştırıyorum, antibiyotik kullanmasına rağmen çocuğumun ateşi 39 a çıktı. Bir prof buldum bakalım, yarın götüreceğim. Annemide çağırdım artık. Çok kötü hissediyorum kendimi, enerjim bitti artık şu hastalıklardan.
Geçmiş olsun canım😔😔
Kolay gelsin kuzum :) ya aslında ben de ingilizce mi calissam hiç bilmiyorum ve aşırı cahil hissediyorum . Okul da kapanıyor
Sagol canım❤
İyi olur aslında 😍

Al benden de o kadar, ne iştahmış yaa🤦‍♀️Benimde üstüm çok altım yok, dolayısıyla orantılamak için daha çok kilo vermek gerek çünkü hala üstte var🙈
İşte oranlı olsa rakamlar önemli diil iki ortak aynıyız :KK43: aynen ya bir de ofkeliyim şu anda canım pis şeyler istiuorrrr

X