Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım aklım almıyor benimde. Bende benzer durumdayım, doktor ‘viral’ demesine rağmen antibiyotik yazdı, bende paşa paşa kullandım. Çocuğa da keza antibiyotik verip duruyorlar. Yahu viral enfeksiyona antiviral verilmez mi? Özellikle hastalık hikayemi anlatıyorum, daha önce kullandım diyorum, e buna rağmen kanda enfeksiyon çıkıyor, ağzıyla da viral diyor ama antibiyotiği yazıp gönderiyor 🤬 araştırdığım hoca hem çocuk hastalıkları hemde alerjide uzman. Çok güzel yorumlar vardı, bakalım bize be diyecek…
Canım inşallah bu sefer geçer, çok geçmiş olsun 🙏
Bilmiyorum yarın ak mı kara mı belli olur🥺🥺
Oooo kimler gelmiş hoşgeldin canım🥰

Güzel olmak rahatlıkla olmuyor ben de senin gibi nefes almasam 36 görünebilirdim ne güzel. Bak gayet 40
Gayet güzel canım. Valla benim derdin belim ince görünsün değildi ama kızlar bayaa sıktılar . Arkası ipliydi benim gelinliğin. Sıktıkça sıktılar 😬

Eklentiler

• 37FAD6B9-C429-4939-BD5E-C753D20BB320.jpeg
    37FAD6B9-C429-4939-BD5E-C753D20BB320.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 26
Canım aklım almıyor benimde. Bende benzer durumdayım, doktor ‘viral’ demesine rağmen antibiyotik yazdı, bende paşa paşa kullandım. Çocuğa da keza antibiyotik verip duruyorlar. Yahu viral enfeksiyona antiviral verilmez mi? Özellikle hastalık hikayemi anlatıyorum, daha önce kullandım diyorum, e buna rağmen kanda enfeksiyon çıkıyor, ağzıyla da viral diyor ama antibiyotiği yazıp gönderiyor 🤬 araştırdığım hoca hem çocuk hastalıkları hemde alerjide uzman. Çok güzel yorumlar vardı, bakalım bize be diyecek…
Ezbere davranıyorlar işte. 3-4 yıl önce aylar süren bir bağırsak enfeksiyonu olmuştu asla tedavi edemiyorlardı çocuğum gecelerce ağrıdan ağlıyordu offff offf.. neyse bir profesör bulduk şak diye çözdü. Umarım bizim kadar uzamadan çözülür bir an önce sıkıntınız.

Bizim çözümü söyleyeyim diğer doktorların verdiği ilacı 3× olarak arttırmıştı.

Teşekkür ederim Kaptanım

Yılda 1-2 kere olur böyle ama kendime hiç migrenim mi var acaba diye sormamıştım. Az önce belirtilerine baktım da .. sese ışığa hassasiyetim yok ama her baş ağrısı sonucu midem bulanir benim..kız acaba benim migrenim mi var😱
Benim baslarda yilda bir iki iken suanda haftada bir iki durumundayım malesef migrenin var :KK43:
Kaptanım sırayla cevap veriyorum,
1. Bayram haftası bir hastalığa yakalandık sülalecek, öksürük, hırıltı, burun kulak tıkanıklığı, geniz akıntısı. Başlarda halsizlikte vardı. 2 kutu antibiyotik kullandım geçmedi, annem ve kızımda da durum aynı. Alerjimizde var bizim, belli ki o tetikliyor. Sesim 1 aydır gripli gibi, düzelemedim ne yaptıysam.
2. Bu konuya daha fazla girmek istemiyorum, aklımı oynatacağım yoksa 🤬
3. Zero kola içtim, burda dile getirdiğim ve kalorisiz olduğuna inandığım için gün içinde içtiğim galonla kahveden bahsetmediğim gibi ondan da bahsetmedim ama kızdıysan belirteyim, 1 zero kola 😅
Saygılar, hürmetler 😏
Canim 3 hafta ses yok, geniz akintisi ,burun kulak tikanikligi sonunda alerji cikti bende de annemde de .
Zeroda olsa asitli içecekleri belirtiyoruz canim menude
Slm.kizlar 29 mayıs menüm Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- North River North River
Adimlarim 8bin civarında 10 a tamamlarım biraz da eliptik yapacağım inşallah onları sonra yazarım yine 😘 Menüye akşam ben 1 bardak kendim vişne komposto yapmıştım onu unutmuşum 🙈
Afiyet olsun canim ayağına saglik ortim
29 Mayıs pazar menüm

10.30 kahvaltı: 3 kaşık mantarlı omlet, 3 dilim ekmek, 2 kk peynir, domates salatalık

15.00 ara 1 fincan sade Türk kahvesi, 3 kare bitter çikolata

17.00 ara 10 badem, 10 leblebi, 2 hurma

19.00 akşam yemeği: 1 kase yayla çorbası, 1 tabak mantar sote, 3 kaşık pilav, salata

Su: 3 litreden fazla

Zipzip- Zipzip- North River North River @Bar_na
Afiyet olsun canim , adimlari da tamamlamissin ayagina sağlık
Afiyet olsun canim
Tamamdir kaptanim
:olamaz: uyumuşum utancımdan paylaşamiyorum. Bugun Pazara gittim temizlik yaptım yoruldum ama adım 4700 daha.

28 Mayıs spor
8.264 adım. 826 puan
North River North River
Utancin 8200 mu yerim seni :KK60:
Selam kızlar. Saatlerdir doktor araştırıyorum, antibiyotik kullanmasına rağmen çocuğumun ateşi 39 a çıktı. Bir prof buldum bakalım, yarın götüreceğim. Annemide çağırdım artık. Çok kötü hissediyorum kendimi, enerjim bitti artık şu hastalıklardan.
Cok gecmis olsun canim ama inatci ates viraldir. Ates dusurucuye ragmen 3 saatte bir tekrar eden . Ki viralde antibiyotik etki etmez bosuna cop vermek vucuda. Probiyotiklerle destek verip . Ates dusurucu ile gececek. Bazen 5 bazen 3 gun degisiyor tabi bu atesli surec . Genelde sonrasinda da dokuntu yaşadık biz cocuklarda
29 Mayıs 2022 adım sayım
💙10.151💙 :KK56:
Cordelia Cordelia North River North River @Bar_na
Supersin canim

X