Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım inşallah bu sefer geçer, çok geçmiş olsun
Bilmiyorum yarın ak mı kara mı belli olur
Oooo kimler gelmiş hoşgeldin canım

Güzel olmak rahatlıkla olmuyor ben de senin gibi nefes almasam 36 görünebilirdim ne güzel. Bak gayet 40
Gayet güzel canım. Valla benim derdin belim ince görünsün değildi ama kızlar bayaa sıktılar . Arkası ipliydi benim gelinliğin. Sıktıkça sıktılar

Ezbere davranıyorlar işte. 3-4 yıl önce aylar süren bir bağırsak enfeksiyonu olmuştu asla tedavi edemiyorlardı çocuğum gecelerce ağrıdan ağlıyordu offff offf.. neyse bir profesör bulduk şak diye çözdü. Umarım bizim kadar uzamadan çözülür bir an önce sıkıntınız.

Bizim çözümü söyleyeyim diğer doktorların verdiği ilacı 3× olarak arttırmıştı.

Benim baslarda yilda bir iki iken suanda haftada bir iki durumundayım malesef migrenin var
Canim 3 hafta ses yok, geniz akintisi ,burun kulak tikanikligi sonunda alerji cikti bende de annemde de .
Zeroda olsa asitli içecekleri belirtiyoruz canim menude
Afiyet olsun canim ayağına saglik ortim
Afiyet olsun canim , adimlari da tamamlamissin ayagina sağlık
Afiyet olsun canim
Tamamdir kaptanim
uyumuşum utancımdan paylaşamiyorum. Bugun Pazara gittim temizlik yaptım yoruldum ama adım 4700 daha.

28 Mayıs spor
8.264 adım. 826 puan
North River
Utancin 8200 mu yerim seni
Cok gecmis olsun canim ama inatci ates viraldir. Ates dusurucuye ragmen 3 saatte bir tekrar eden . Ki viralde antibiyotik etki etmez bosuna cop vermek vucuda. Probiyotiklerle destek verip . Ates dusurucu ile gececek. Bazen 5 bazen 3 gun degisiyor tabi bu atesli surec . Genelde sonrasinda da dokuntu yaşadık biz cocuklarda
29 Mayıs 2022 adım sayım
10.151
Cordelia North River @Bar_na
Supersin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…