Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aynen öyle canım. market peşindeyiz. insanları zorla stokçuluğa zorluyorlar. bir sonraki zama yakalanmamak için yedeklemeye çalışıyoruz.
ayıptır söylemesi ev terliğim ceyo markaydı. fiyatlı bir marka. 2 ya da 3 yıl oldu sanırım alalı. birazcık indirimle almıştım. yazlık ev terliği. çıkarttım giyiyorum. baktım üst derisi attı. yani terlik tabanı derisi. iyice parçalandı. terlik bakayım dedim. tabi ceyoların fiyatları iyice artmıştır biliyorum ama yine sorayım dedim. bugün 1-2 modelin fiyatını sordum. 290-300 dedi hep. ya ev terliği bunlar. zaten ömrü 2-3 yıl. doğaya zarar vermeyen malzemeden yaptığı için gidiyor hemen. şok oldum fiyatlara.

ama terliğe de ihtiyacım var. orada bir yerden aldım. hem de çok sağlam bir şey. kredi kartıyla 40 TL peşin dersen 35 e veririm dedi. peşin 35 e aldım. hem çok hafif ayakta yok gibi. çok hoşuma gitti. olmazsa 1 adet daha alıp yedekleyeyim

Canım aynen öyle alacağın şeyi birkaç yerden kıyaslanamaz almak en iyisi online alışveriş

Maşallah maşallah

Ooo bu ne ya herkes gaza gelmiş bende çıkayım bari dışarı 15000e
evet aynen öyle. bazı şeylerde online alışverişi kullanıyorum.

Dün menü yazmamışım

27 Mayıs 2022 menüsü:

Sabah
-3 dilim kaşarlı yulaf tostu

Ara
-Ispanaklı-çikekli-marullu smoothie

Akşam:
-Sebzeli detoks çorba

Adım: 8.548 adım.

28 Mayıs 2022 Menüsü

Sabah:
-2 haşlanmış yumurtalı kahvaltı salatası

Öğle:
-2 avuç ayçekirdeği
-1 avuç ceviz

Akşam:
-2 baget tavuk
-1 ızgara kabak tahin soslu.

Adım: 5.504 adım.

Zipzip- Cordelia

Afiyet olsun canim

Tekstile inanılmaz büyük zamn gelecek, ihtiyaçlarınız barsa alın. Toptancılarda fiyatlar şu an perakende satışlardan yüksek. Dolayısıyla yakın zamanda fiyatlara yansıyacaktır durum.
evet öyle diyorlar. valla ne yapacağımızı bilemiyoruz. elimizdekilere sahip çıkalım. şimdilik var. aklımda birkaç birşey var ama karar veremiyorum ya zayıflarsam diye.

Ooo güzel cnm peki iştahın normale döndü mü

kızlar boyum çekmiş mi ne olmuş. 1.60 çıkıyorum
Cnm akşam mı ölçüldün? Bi de kilo alınca insan tam dik duramıyor yatarak ölçülebilirsin iyice esneyip

Valla hatırlamıyorum bebeğim ya zaten yanında su içip diyet yapman da lazımdı tek başına bir mucize değil. İşime gelmedi o yüzden hahaha
Doğru canım en sıkıcı kısmı da o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…