Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyileştim canım tembellik var. Bunu aşmak için girdim sari takima 😘
Bende bugun tembellik modundayim biri beni cikarsin🙈🙈
Afiyet olsun canim♥️
😶misafirim var cat kapı 😶
1 gün önce evi temizlememe ragmen yinede tertemiz olsun istiyorum misafirim geldiginde ☺️ gec gelebilirim 🎈
Kolay gelsin canim♥️
pandemi döneminde dışarıda az yedim. zaten bu anormal zamlar son 6-7 ayda oldu. şu anda ölçüsüz bir zam var. ömrümde böyle hızlı zam görmedim. Rabbim korusun cümlemizi 🙏
Amin canim🙏🙏
kızlar boyum çekmiş mi ne olmuş. 1.60 çıkıyorum :KK34::KK34::KK34:
Kacti canim🙈

Kuzum benim yedikçe moral bozuluyor bozulunca yiyoruz. Tartilman şart yoksa yuzlesemezsen olmayacak . Moralim bozukacak ama adım atmani sağlayacak. Uzun vadeli düşün en fazla su anda bir kaç kilo aldın süre uzadıkça o 5 10 kilo olacak
evet tartılmam gerekli biliyorum canım. yok uzun süre diyetten kopmaya niyetim yok. en fazla bir sonraki hafta diye düşünüyorum, ama tabi zaman gösterecek.

Bende bugun tembellik modundayim biri beni cikarsin🙈🙈

Afiyet olsun canim♥️

Kolay gelsin canim♥️

Amin canim🙏🙏

Kacti canim🙈
Ben 21.00 da spora başlayacağım. Adım 3.273 şimdi. 21.00 a kadar 6.000 yapacağım. Sonrasinda 15.000 ile geleceğim. Buraya yazayım da kaytarmayayim.😘 hadi sende kalk bakalımmmmm. Walk walk walk 🤸‍♀️🤸‍♀️

Eklentiler

• 20220528_190113.jpg
    20220528_190113.jpg
    153,8 KB · Görüntüleme: 19
bugün işimiz vardı dışarı çıktık. hafiften acıktık. gittiğimiz yerde bildiğimiz bir dönerci var. en basiti dürüm döner bile 39 yani 40 TL olmuş. içinde de 100 gram et yok. yanında içecek alsan 50 yi geçecek. 2 kişi 100 eder en az. dedim et alsak evde doya doya yeriz boşver. yemeden geldik. artık dışarıda yemeyi tercih etmiyorum.
migrosa girdik, rosemanna girdik fiyatlar el yakıyor. herşey sinir bozucu.
Bende resmen her haftasonu indirim kovalıyorum. Ama bu seferde iş stokçuluğa dönüyor. Biraz önce çocuğa tavuk dünyasından bi tabak söyledim, 59,9999 lira. En son geldiğimde 29,9999 liraydı. Bi hesap yaptım bu %100 zam karşısında maaşımla karşılaştırdım, bende %35 ten fazlası yok maalesef…

Bende resmen her haftasonu indirim kovalıyorum. Ama bu seferde iş stokçuluğa dönüyor. Biraz önce çocuğa tavuk dünyasından bi tabak söyledim, 59,9999 lira. En son geldiğimde 29,9999 liraydı. Bi hesap yaptım bu %100 zam karşısında maaşımla karşılaştırdım, bende %35 ten fazlası yok maalesef…
Marketten aldigimiz tavuk bile %100 zamlandi canim 😔😔😔

28.05.2022 menüm
Sabah
Yulaflı omlet
Domates ve salatalık
Şekersiz çay

Öğle
Yok

Ara
Bir avuç içi kadar Siyah erik kurusu çiğ fındık çiğ kaju ve çiğ badem
Bir küçük kase çilek

Akşam
İki yemek kaşığı basmati pirinç pilavı üzerine dört yemek kaşığı kuru fasulye

Su 4 litre spor 30 dakika leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

28.05.2022 menüm
Sabah
Yulaflı omlet
Domates ve salatalık
Şekersiz çay

Öğle
Yok

Ara
Bir avuç içi kadar Siyah erik kurusu çiğ fındık çiğ kaju ve çiğ badem
Bir küçük kase çilek

Akşam
İki yemek kaşığı basmati pirinç pilavı üzerine dört yemek kaşığı kuru fasulye

Su 4 litre spor 30 dakika leslie

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyet olsun canim 💙

bugün işimiz vardı dışarı çıktık. hafiften acıktık. gittiğimiz yerde bildiğimiz bir dönerci var. en basiti dürüm döner bile 39 yani 40 TL olmuş. içinde de 100 gram et yok. yanında içecek alsan 50 yi geçecek. 2 kişi 100 eder en az. dedim et alsak evde doya doya yeriz boşver. yemeden geldik. artık dışarıda yemeyi tercih etmiyorum.
migrosa girdik, rosemanna girdik fiyatlar el yakıyor. herşey sinir bozucu.
Canım aynen öyle alacağın şeyi birkaç yerden kıyaslanamaz almak en iyisi online alışveriş
Ben 21.00 da spora başlayacağım. Adım 3.273 şimdi. 21.00 a kadar 6.000 yapacağım. Sonrasinda 15.000 ile geleceğim. Buraya yazayım da kaytarmayayim.😘 hadi sende kalk bakalımmmmm. Walk walk walk 🤸‍♀️🤸‍♀️
Maşallah maşallah
Kaptanım 15.000 ile gelirse bende gelirim 15.000 le 🤩🤩🤩
Ooo bu ne ya herkes gaza gelmiş bende çıkayım bari dışarı 15000e

X