Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elinize sağlık kaptanlar
pastelfit im gönüllerin kazananı maviş takım güzel bir haftaydı canım başarılar

sara_28 canım seni ve kırmızı takımı kutluyorum

Canim saclarim çok döküldü 2. Dogumdan sonra. Birde artik iyice çalı supurgesinden beter bir hâl almıştı tabir bile bulamiyorum. 3 numara kestirdim, bakima alcam

27 mayıs menüsü

Sabah 10.00 civarı
1 haslama yumurta,peynir,salaya,domates,1 hindi füme, 3 4 zeytin, yarim dilim ekmek(resimdeki ekmegi bitirmedim)

12.45
3 dilim soğuk baklava
Türk kahvesi

15.45
1 sb kefir

18.30
1 büyük tabak taze fasulye
1 dlm ekmek

21.00 nescafe 2 kare şekersiz çikolata

Zipzip- ummhnisa

Eklentiler

• IMG_20220527_102615_N.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 19
Yaa inanamıyorum hayatım rüya gibi, asla inanmazdım
65 olunca bende oyle hissedecegim sanirim. Harikasin
Bu git geller biraz umudumu kirdi ama instagramda takip ettigim birkac hesap benden cok daha fazla kg geri almış gördüm. Panik yapmadan azar azar geri vermeye çabalayacağım

Bu git geller biraz umudumu kirdi ama instagramda takip ettigim birkac hesap benden cok daha fazla kg geri almış gördüm. Panik yapmadan azar azar geri vermeye çabalayacağım
Sen nerelerden nereye geldin evelallah bu son kiloları da fazlasıyla vereceksin canım

Afiyet olsun canım
Hiç panik yapma, 84’den 60’a çok çok zor gelip, tekrar 73 sonra 6 ayda gayet rahat 58. Olayı kabullenmek çok önemli, kolay olmadığını bilmek. Hiç bir mücadele kolay değil
Tebrik ederim minnoşum
Teşekkür ederim canım

İşte bende 80 falan görürsem Allah muhafaza toparlayamam gibi geliyor. O yuzden şuan cabalamam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…