Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben hiç annemle ders yaptığımı bilmem ..Bizim gorevimiz bizim sorumlulugumuzdu sorguladığı mi bile hatırlamıyorum yani
Evet yaa, biz bir şekilde yapıyorduk. Şimdi arkadaslara okulda mesaj geliyor, şu kitap şu sayfalar vs. Veliye yuklenmisler sanki daha çok yada isteyen veliler var. Değişmiş canım artık hersey

Oh misler gibi olmuştur Aman ev işi bitiyiormu hergun aynı
Ah aman nerde mis, her yer pis görünüyor yine bana. Çünkü hep yarim kalıyor. Bebiş uyurken cam siler toz alırım demistim buyuk kiz kurabiye diye tutturdu. Yemegi yaptim kurabiye yaptim pertim cikti cam silecek halimde kalmadi. Camasirlarda hâla bekliyo

Ahahah ayni ben sonra da hep anlatirdim erkenden arkadaslarim kizardi

Ben ilkokulda kitap kurduydum. Cordelia
Ders arasinda kitap okurdum gizli gizli. Birgün evde paul ve virjine yi okudum. Babam dedi ki anlat bakalim. Ben bir başladim anlatmaya babam bayilcakti sonunu bitirdigimde nerdeyse uyuyacakti adam. Lise 2 de kitap yarismasina katilip dereceye girip bosna herseğe gittim. Ama o yil anksiyetem cikti, psikolojik baska seylerle panik atak gibi birsey oldum. Sonra ne ders calisabildim ne kitap okuyabildim. Hemen daralip birakir oldum. O yuzden iyi bir bolum okuyamadim universite de, kitap okumayida cocuklarla birlikte tamamen birakmis oldum. Keşke yeniden başlasam

Başlayalım birlikte. Bir kitap seçip okuyalım. Aklımızda olsun. Ben de evlenince bıraktım okumayi.

Olduğu kadar artık canları sağolsun bebelerin de iş yapılır herzaman

Kahvaltı 11.30
Salata
Haşlanmış yumurta
Zeytin
1 dilim TB ekmek
1 dilim beyaz peynir
Domates
1 tk tereyağıbal 1 tk tahin pekmez

Ara yarım elma yarım şeftali 1 erik

16.oo
Yulaf ezmesi sütlü

19.3o
1 tabak kıymalı ıspanak yemeği
Salata 5,6 dilim pancar turşusu
1 kase yoğurt 1kase domates ezmesi
1oo Gr kadar haşlanmış tavuk

3lt su
Adımlar yukleniyoreee
Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…