Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ay inşallah öyle olur. oğlum beni çok yoruyor, farkında değil ders yapmamak için bin takla atarken o da kendini daha fazla yoruyor. Hiperaktivite ve dikkat eksikliği tanısı var, ilaç kullanımı için doktora randevu alacağım mecburen :KK43:
Şifa olsun inşallah yavruya cnm

evde bebe varken telefon sessiz de olacak sürekli tabi ki, neyine delleniyor :))) bileklik o yönden de çok iyi ya şu teknoloji nimet cidden bir de ben sevip alışsam :)
Erkek kafası hemen en kötüyü düşünebiliyor 🤦🏻‍♀️Evde yangın çıkmış kaza yapmış çocuklardan birine mi bişey olmuş olabilir heran 😬 Allah korusun

Cordelia Cordelia @askrhpozitif ben ekstradan ara yapacgim aksam uzeri sutlu kahve 10 findilkla emmzirme farki olsun hala kahvalti yapadim yumurtalar beni bekliyor kiz hasta memeye yapisti
Canım ben zaten birebir yapamam 2.5 -3 saat spor yapıyorum. Ek yaparım. Akşam paylaşırım.

ben de bu yaz erkek kardeşim evlendi daha doğrusu nikahı olmuştu aynı evdelerdi , sonradan illa düğün dediler kızın memleketin de hem de kardeşim de en son tamam demiş , tüm masrafını yaptı kına da damadın kv si nerde damat elini açmaz altını getir dediler ben şaşkın şaşkın baktım :KK45:

valla yeni yeni adetler icat ediyorlar , sırf masraf masrafff çoluk çocuk evlenmeye boşuna korkmuyor masrafından dolayı
Artık bu tür adetlerin kalkması lazım bence görgüsüzlük utanç verici .Resmen adım başı damattan kayınpederden para kopartmsk adına adetler uydurulmuş

Haftasonu yan apartmanda ki çocuk yıktı ortalığı. Annenin müthiş sabrı bile yetmedi valla ödev yaptırmaya. En son imdat, kurtarın beni diye bağırıyordu çocuk. Şaşırıyorum artık, biz nasıl ogrenmisiz okuma yazmayı diye🙄 Allah kolaylık versin
Ben hiç annemle ders yaptığımı bilmem ..Bizim gorevimiz bizim sorumlulugumuzdu sorguladığı mi bile hatırlamıyorum yani

Selam. Herkeşler nasil 😍🤣
Ben bugun evi kaldirdim. Halılarımi değiştirdim, iki çocukla 😅🤣😅🤣😅 neyseki küçük uyuyunca da yemeklerimi yaptim. Azcik dinlendim şimdi kahve icersem tam kraliceyim 😬🤩 tabi bi yandan ev dagildi, katlancak camasir doldu falan yani😭
Selam canim bir suru is yapmissin eline saglik 🥰🥰

Ben bugun evi kaldirdim. Halılarımi değiştirdim, iki çocukla 😅🤣😅🤣😅 neyseki küçük uyuyunca da yemeklerimi yaptim. Azcik dinlendim şimdi kahve icersem tam kraliceyim 😬🤩 tabi bi yandan ev dagildi, katlancak camasir doldu falan yani😭
Oh misler gibi olmuştur 😍Aman ev işi bitiyiormu hergun aynı 🤦🏻‍♀️

yarın kabak detoksuna baslıyım şişlik gitsin yaa varmı benle birlikte baslayacak olan ?? destek olalım
Kabak detoksu müthiş ödem attirip eksi getiriyor
Başka zaman olsaydı bende yapmak isterdim ama hiç detoks havamda değilim:KK43:

Günaydın kızlar 🥰
2 yumurta ve yeşil çay ile kahvaltımı yaptım sofrayı kaldırmayım okul saatine kadar evi toplayım gelince de toz alirim
Kolay gelsin. Diyetdaşim.
kızlar selamm ya regli oldum ya =(((
Çok iyi cumadan önce gider ödem.

yarın kabak detoksuna baslıyım şişlik gitsin yaa varmı benle birlikte baslayacak olan ?? destek olalım
Canım biz protein diyetine başladık. Haftaya yapabilirim kabak detoksu.
💕pazartesi menusu💕

➡️7.20 1 tereyagda domatesli yumurta, 1 dilim cavdar 3 zeytin ,1 dlm peynir ,domates salatalik
➡️11.00 3 hurma 2 ceviz 4 kuru uzum
➡️14.30 1 kuru patlican dolmasi
➡️ 17.30 2 yk pirinc ,1 kase cacık 2 kasik kiymali patates

su 2lt
spor dün yapmadim

Cordelia Cordelia @Filiz16 Zipzip- Zipzip-

benimmm artikkk pilimmm var 🥳
Afiyet olsun. Pilin varsa tartına takta bakalım kaçsın. 🙈😇😂
Tamam Kaptanım bende katilicam
Hoşgeldin. ♥️
Benim oglan tatlim

Annemler şeker fabrikasinin biraz asagisindalar cnm 😁

Yok anacim nerdeee
Burda adetler anca oglan evine calişiyor :)) iyiki kınayı cikarmislar, yoksa kiz tarafi kizin evlendiginin farkina varmiyacak 😂

Adımın anlami olunca onu seçtim 😁
Senin oğlun evliydi bekar oğlun mu vardı?:confused:

Canim.gecmus olsun.

Kolay gelsin. ♥️
Ben hiç annemle ders yaptığımı bilmem ..Bizim gorevimiz bizim sorumlulugumuzdu sorguladığı mi bile hatırlamıyorum yani
Ben de hatırlamıyorum. Yani gerçekten hiç annemle ders yapmadım galiba... Zaten şu gıcık olunan, okumayı çok seven tiplerdendim. Türkce kitabını alır almaz içindeki tüm hikayeleri okurdum. 🙈

Tanismadik Ekimcim. Sen de benim dikkatimi çektin inan yazmayı düşünüyordum sen erken davrandın. Kızlar sana abla deyince acaba akran miyiz dedim de aramızda yine bayağı bir fark varmış. Neyse olsun ruhumuz genç sonuçta. Ben de 52 yaşındayım senin gibi pozitif olduğumu düşünüyorum. Daha önce 60' la mezun oldum ama üç yılda tekrar 70' lere dayandım. Zararın neresinden dönersek kârdır ipleri elimize alalım kuzum. İnşallah burada istediğimiz kilolara ineriz. Hoş geldin aramıza sağlıklı günler dilerim. :KK60: :KK68:
Bende Ekim ablayi daha yaşı olsn biri zannederek abla diyordum 😁 ekim2009 ekim2009 Aslında olay şöyle zuhal abla ile kanka idiler bende Zuhal abla yaşında olduğunu düşünmüştüm😬
Aslında aynı yasitlariz ama yazı dilinde çok olgun .Acaba sorun bende mi benmi olgulasamadim olgunlaşmam yaşlara geldim de benmi kacirdim .Aklımda deli sorular 😂😂

X